Dell studio15 i wymiana garty graficznej

Witam, tak jak w temacie. Czy bylaby mozliwosc wymiany karty graficznej w Dellu Studio 1535 zakupionego w te wakacje?

Konfiguracja:

Procek: Intel Core 2 Duo T9300

Ram:3gb

Grafa: 256MB ATI Mobility Radeon HD 3450

da sie coś z tym zrobic ? :slight_smile:

zapomnij

szkoda bo pod innymi wzgledami mam laptopa wypaśnego, a na dell.com ten radeon był najwyzszą opcja dla dell studio 1535 :confused: . A skad to wiadomo? poniewaz czytalem na innych forach ze w nowszych dellach mozna wymieniac karty graficzne, a laptop studio zostal zrobiony chyba całkiem niedawno? :?:

dlaczego ?? spokojnie można wymienić w dellu grafę jeśli nie jest to integra, kwestia rozwiązania chłodzenia…

kurcze ale w sumie nie wiem czy jest zintegrowana, jak to sprawdzic ? i jakie sa możliwości chłodzenia karty graficznej w laptopie, bo wiatraka raczej nie zamontuje :slight_smile: need help ![-o<

zależy od modelu. w tańszych nie ma co marzyć.

dell nie ma tanich modeli, na każdej platformie z grafą nie-zintegrowaną można wymienić !!

Ściągnij Everest Ultimate Edition i tam zobaczysz jaką masz kartę. :wink: HD 3450 chyba nie jest zintegrowana… :wink:

dalem 1500$ to taki taniuśki nie był :slight_smile:

sorka, podalem zly nr karty mam HD 3470 :slight_smile: i mam ten program everest ale tam nie pisze nigdzie czy jest zintegrowana czy nie … powiedzmy ze nie jest, to jaka karte graficzna byscie mi doradzali :slight_smile: jesli sie okaze ze nie moge wymienic to trudno :))

jak to jaką ?? 8800gtx mobile :wink: :smiley:

jest taka do laptopa? bo nigdzie jej w googlach nie moge znalesc.

jest jest ale droga :stuck_out_tongue: a tutaj opis :

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeF … 836.0.html

nasuwa się pytanie jak z chłodzeniem takiej karty… na twoim miejscu skontaktował bym się z lokalnym serwisem dell’a lub innym wspierającym…