Dell Vostro 1510 - klawiatura raz działa, a raz nie

Witam serdecznie. To mój pierwszy post na tym forum także jak popełnie jakiś błąd lub wybrałem złą kategorią proszę o zrozumienie.

Do rzeczy, ostatnio zainstalowałem na swoim Vostro 1510 Windows 7 Home Basic 32-bit i przez kilka dni wszystko działało, a później zaczęły się wariacje laptopa. Raz klawiatura działa raz nie, to samo z touchpadem i czytnikiem kart pamięci niekiedy widzi a niekiedy nie widzi karty pamięci. Próbowałem instalować jakieś nowsze sterowniki Biosu ale nic to nie pomagało. Na laptopie oryginalnie był zainstalowany Windows Vista, no ale nie wytrzymywałem z nim i zainstalowałem 7-emkę. Wiecie co to może być, czy coś nawaliło czy po prostu laptop nie jest przeznaczony pod Win7?

Fakt, że nie jest przeznaczony na systemy inne, niż tu wymienione: http://www.dell.com/support/drivers/pl/pl/pldhs1/home/DellSupportedOperatingSystems?c=pl&l=pl&s=dhs

oziu ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.