Dell vostro 3550 czy asus x53sv-sx759?


(Zapas9) #1

POSZUKUJĘ LAPTOPA DO GRANIA DO KWOTY PLANOWO 2400ZŁ ( ALE MOGĘ PRZEKROCZYĆ TROCHĘ JEŚLI JEST NAPRAWDĘ WARTO POZA TYM TEN DELL I TAK JEST DROŻSZY - TYLKO NIE WIEM CZEMU BO TO DELL PO PROSTU CZY JAK ? ) I ZASTANAWIA MNIE KTÓRY Z TYCH MODELI BYŁBY LEPSZY

DELL VOSTRO 3550

http://allegro.pl/wyprzedaz-dell-vostro ... 16245.html

X53SV-SX759

http://allegro.pl/laptop-asus-x53sv-k53 ... 15714.html

RAMU MI WYSTARCZY 4GB WIĘC NIE MA ZNACZENIA , KTÓRY MIAŁBY ICH WIĘCEJ . ŻADNE "CUŚ " POKROJU PACKARD BELL , ACER , LENOVO ITP. MNIE NIE INTERESUJĄ PONIEWAŻ MIAŁEM JUŻ KIEDYŚ WYNALAZEK POKROJU ARISTO ( WTEDY WYDAWAŁO MI SIĘ , ŻE JEST DOBRY ALE NIE BYŁ NIESTETY TRWAŁY I PRZETRWAŁ TYLKO 3 LATA A WIĘC SZUKAM " PO TRZECIE PRIMO ULTIMO " CZEGOŚ MAŁO AWARYJNEGO ) ORAZ DODAM , ŻE WIEM ŻE PC BYŁBY LEPSZY ALE W MOJEJ SYTUACJI MUSI BYĆ TO NIESTETY LAPTOP ( CZĘSTO PODRÓŻUJĘ ). CHYBA , ŻE MACIE JAKIEŚ FAJNE PROPOZYCJE TO JAK NAJBARDZIEJ POPROSZĘ. :smiley:

( CONFIG NA DOLE JEST BRATA NIE MÓJ :smiley: )


(lith) #2

Ja mam Dell 3750 to moe powiedziec tyle, że ma niedorobione sterowniki pod Win7 64 (momentami lipnie działający touchpad,chociaz po zmianie na inny jest sporo lepiej, praktycznie nienadający się do użytku czytnik linii papilarnych- chociaż mało przy nim grzebałem) i wadę konstrukcyjna obudowy- odkleja się w jednym miejscu łączenie między metalem, a plastikiem, przy 2 obudowach dokładnie to samo, ogólnie jak na metalową obudowę nie budzi takiego zaufanie jakiego się spodziewałem, ale i tak jest lepiej niż przy większości laptopów jakie widziałem- nie sprawia wrażenia, że się połamie. Klawiatura wyraźnie się ugina, mi to nie przeszkadza, ale nie ma co ukrywać, że tak jest i taka specyfika mojego modelu, tak poza tym to klawiatura bardzo wygodna, a podświetlenie genialna sprawa (nie każda wersja to ma). Ogólnie jestem jednak zadowolony, dużym plusem jest gwarancja NBD.


(igrek) #3

A ja mam taki wynalazek już 6 rok i działa


(Zapas9) #4

NO TO BARDZO FAJNIE , ŻE ARISTO KOMUŚ DZIAŁA , ALE NIEWAŻNE BO TO NIE JEST ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE :slight_smile:

-- Dodane 08.12.2011 (Cz) 8:33 --

TERAZ Z INNEJ BECZKI. CO MYŚLICIE O TOSHIBIE. KONKRETNIE CHODZI O MODEL

Toshiba Satellite L755-11V i5

http://allegro.pl/toshiba-satellite-l75 ... 99832.html


(Kozo6) #5

mam tego asusa jest kosmos ale pisze na ekranowej bo zalalem 2x klaw;/