Dell xps 15 ustawienia fabryczne nie da rady zrobić

witam

jak w temacie , mam della xps 15 tego z tych nowych , chciałem go sprzedać , i zresetować go do ustawień fabrycznych , po nagraniu płyt dvd recovery przez system , i włozeniu ich do napędu nie wykrywa ich , zrobiłem też recovery na pendrivie to samo , nie działa żadna mi znana opcja przywrócenia systemu do ustawień fabrycznych , gwarancja jeszcze 10 miesięcy , dodam że dysk posiada “Reallocated Sector Count” moze to uszkodziło partycje recovery , nie ma badsectorów na dysku , jedyne chyba co to odesłanie go na gwarancje , dzwoniłem już do della nie umieją tegoa naprawić przez telefon , będę wdzięczny za jakiekolowiek wskazówki , laptop działa bez zarzutu tylko nie mogę zrobić resetu do ustawień fabrycznych

nie , pyta się mnie czy zreperować system klimak tak , i wpada w pętle nic nie robi i znowu sie pyta

ustawione bootowanie z pyty , chyba że sformatuje i spróbuje zainstalować jeszcze raz , ale już teraz nie wykrywa mi płyty czyli format nic nie da , myslałem może że mbr jest uszkodzony ale wygląda że nie , chyba zostaje serwis , dzięki