[Delphi] Silnik AV

(Dawidex11) #1

Witam,

Tak jak w temacie zainteresowało mnie zrobienie takiego małego specjalnie dla siebie antywirusa bez rezydentnego skanera (bez skanera w tle) , który by wykorzystywał bazę wirusów np. Kasperskiego i BitDefender'a tak samo jak "Winpooch" , tylko nie wiem czy jest możliwość zrobienia tego w Delphi i skąd wsiąść taki kod źródłowy :roll: .

Ps. Pytanie poza tematem : Z jakiej firmy wybrać telewizor (20 cali); Fujinon ,LG czy Samsung ?

Dziękuje i Pozdrawiam :slight_smile:

(Fiołek) #2

Da się to napisać w Delphi. Szukaj, bo nikt tu Ci raczej kodu źródłowego nie poda, to za duży projekt.

(Dawidex11) #3

Heh szukaj szukaj i szukaj .... szukałem i nic nie znalazłem na potknąłem sie tylko na wirusa ale na szczęście go usunąłem :? , może jakaś podpowiedz na jaki wyraz szukać w googlach żeby sie nie napotkać na syf :slight_smile: na razie znalazłem tylko to "Kaspersky_Engine_5.3.310__Public_Version_" ale to też chyba jakiś syf .

//

Poddaję się nie mogę znaleźć naprawdę..... :frowning: proszę o pomoc w znalezieniu tego... Znalazłem tylko kod źródłowy w C :beksa: niema nic w Delphi :beksa: