Delphi

mam płyte ekspert 6/2004 na ktorej znajduje sie delphi którego chce zainstalować ale nie ma cd keya skąd go zdobyć ,albo gdzie on jest ,jak zainstalować ten kopilator?

Musisz się zarejestrować na http://www.borland.pl

A gdzie mogę ściągnąć “delphi”

hmmm czyżby z linka podanego przez Sharka :?

http://www.borland.pl/download/personal.shtml

a dokładnie http://www.borland.com/products/downloads/download_delphi.html

a za kluczem poszperaj w sieci. Albo lepiej sie zarejestruj na stronie borlanda i Ci wyślą bo i tak pewnie za moment ktoś powie, że to wcześniejsze jest illegal.

Lepiej kupić nowy PC World Komputer, na CD jest Delphi 2005 Personal, którego nie można pobrać z sieci, a przy zachowaniu nośnika i czasopisma mamy komercyjną licencję na korzystanie z Delphi ;] O ile jesteśmy osoba fizyczną a nie firmą ;]

A po co szukać gdzieś indziej, jak na stronie Borlanda się za to nie płaci i ma się pewność, że nie ma wirusów itp :roll:

Wybacz Piniu, ale nie do końca zrozumiałem tę wypowiedź… :?

  1. "…którego nie można pobrać z sieci… - a oficjalny download borlanda?

http://www.borland.com/downloads/download_delphi.html, dokładniej: Delphi 2005 Personal?

  1. “…komercyjną licencję na korzystanie z Delphi O ile jesteśmy osoba fizyczną a nie firmą…” - O ile dobrze mi się wydaje, to wersje Personal są darmowe do użytku niekomercyjnego (nie możesz czerpać korzyści materialnych z tworzonego w nim oprogramowania) Jest to typowa okrojona nieco wersja przeznaczona szczególnie do nauki.

…ble, ble, ble…

Czy coś się zmieniło?

W przypadku tego 2005 PE z gazety można tworzyć komercyjne?

:wink:

Jest tam tylko wersja Architect i klucze rejestracyjne :stuck_out_tongue: D2005 PE można tylko dostać z wybranymi czasopismami komputerowymi ;] Cytat ze strony, którą podałeś:


Oj zmieniło się :stuck_out_tongue: Dlatego tak wszędzie gadam, że warto kupić ;]

Chodzi mi o klucz. A ta kwestia illegal to zdobycie klucza np. przez

http://*****************

No dobra, ale Borland daje klucz do wersji Personal za friko, wystarczy się zarejestrować, więc nie bardzo rozumiem sens szukania klucza gdzie indziej :roll: A poza tym taki klucz nie byłby legalny ;]

:x

przekonałeś mnie 8) lece zaraz do kiosku zakupić tą aplikacje ;]

Nie masz pojęcie chyba na czym polega ta rejestracja .Jednak całkowicie popieram legalne rozwiązania.

Jak się rejestrowałem za czasów Delphi 6 to jakoś nie miałem problemów więc nie wiem o co Ci chodzi :roll:

Rzeczywiście trochę przesadziłem. Może Ciebie nie, ale mnie - DELIKATNIE mówiąc - denerwuje podawanie numeru tel., nazwy miejscowości,kodu pocztowego, daty urodzenia itp. itd. Po prostu do niczego im to tak naprawdę niepotrzebne. Chyba, że tak jak Googlowi do tworzenia jakiś baz danych o użytkownikach. Krótko mówiąc - za dużo tych danych.

Z tego co pamiętam, to numer telefonu nie jest polem obowiązkowym :wink:

jest