Delta Homes, pomoc w usunięciu

Witam,mam wielki problem z przeglądarką Delta Homes.Przeszukałem już dziesiątki forum jednakże dalej do końca nie wiem co mam z tym zrobić.

Notorycznie denerwuje Mnie ta przeglądarka,ciągle mam ją na komputerze,nie mogę jej usunąć :frowning:

Posiadam Mozilla Firefox 24.0

Gdy wchodzę w : Narzędzia>Opcje>Ogólne i zmieniam stronę startową na google.pl oraz daje by po załączeniu przeglądarki wyskakiwała strona główna niestety w dalszym ciągu załącza się delta homes i jakby tego było mało strony które ostatnio przeglądałem załączają się w innych kartach również z nią.

Próbowałem kliknąć na ikonkę przeglądarki>właściwości>Skrót/Element docelowy,wykasować stronę delta homes i wpisać zamiast niej google.pl

lecz też to nie zdało egzaminu.

Poprzez Panel Sterowania>Dodaj i usuń programy chciałem usunąć lecz nie znalazłem tam tego nigdzie.

Start>Wyszukaj>Pliki i foldery.Znalazłem tam nazwę delta homes lecz po usunięciu również nic to nie zmieniło.

Odinstalowuje przeglądarkę i instaluje na nowo jednakże po przeglądnieciu 5-10 stron przy ponownym uruchomienia przeglądarki wskakuje znów ta strona.

Błagam pomocy,już kompletnie nie wiem co robić.Da się raz na zawszę usunąć ten syf z komputera by więcej się nie pokazywał?

Może macie jakieś programy do tego czy coś?

Proszę o opisanie mi dokładnie rady co mam z tym zrobić bo szlag trafia już !!

Proszę w przyszłości zwracać uwagę na dział, w którym rozpoczynasz wątek, przeniesiono z “Sprawdzone porady”.

Co do problemu, proszę wstawić wymagane logi OTL i OTLExtras w/g tej instrukcji: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html .