Deluge - brak połączeń przychodzących

No właśnie, ciągle mi pisze ze mam brak połączeń przychodzących ale transfery są normalne. Czy powinienem się tym przejmować? A jeśli tak to co zmienić? Próbowalem zmienić port ale mam ustawione chyba zeby wybierało losowy port (przy uruchomieniu?) więc to może nie wina portu? Hmm nie jestem za NAT-em, mam router ale nie jest tam wlaczony firewal.

Jaki masz router?? Czy przekierowałeś porty?? Firewall w routerze może być wyłączony, ale porty trzeba przekierować :stuck_out_tongue: inaczej nie będziesz mógł wysyłać danych :stuck_out_tongue: do sieci torrent :lol:

Nie przekierowywalem :wink: No nic bede musial to zrobic, trudne to jest? Moze jakaś mała wskazówka zanim poszukam na google :slight_smile: A moj modem to taki prosty firmy edimax bez bajerów. W menu z tego co pamietam jest coś z port forwarding, rozumiem ze to bede musial zrobic wlasnie w menu modemu :wink: Ok dzieki pobawie sie.

W każdym routerze wygląda to trochę inaczej, u Ciebie może to być port forwarding a u mnie tworzy się Virtual Server dla usług, na które ma być przekierowany porty lub zakres portów. Najlepiej sprawdź w instrukcji lub poszukaj na necie. Przekierowanie portów to nie jest jakaś sztuka wymagająca tajemnej wiedzy :wink:

Pozdrawiam!