Deluxe Ski Jump 3 na laptopie: Błędne reagowanie touchpada

Witam!

 

Jestem Tomek, zarejestrowałem się na Waszym forum ponieważ pilnie poszukuję pomocy. Mianowicie…

 

Ściągnąłem Deluxe Ski Jump 3 (próbowałem kilku wersji). Gra zainstalowała się błyskawicznie, nie było również najmniejszych problemów z odpaleniem. Problem pojawia się gdy dojeżdżam do progu i próbuję się odbić - wirtualny zawodnik nie reaguje i bezwładnie upada na zeskok. Dodam, że pracuję na laptopie Acer Aspire E1-570 z Windows 7, nie posiadam myszki; używam touchpada.

 

Gdy w przeszłości grałem w tę samą grę na netbooku, gra touchpadem szła równie dobrze jakbym miał myszkę. Myślę więc, że problem tkwi gdzie indziej.

 

Prosze o pomoc.

 

Tomek

tomash1991 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

a jak masz w ustawieniach touchpada w grze ? :smiley:

Wiadomo, że w ustawieniach DSJ jest mowa tylko o myszy, ale skoro na netbooku nie było z tym przeszkód to chciałbym znaleźć konkretną przyczynę i rozwiązanie problemu. Poza tym używając touchpada mogę ruszyć zawodnikiem (rozpocząć zjazd po rozbiegu), ale odbić się i lądować już nie.

Ponawiam prośbę, nie wierzę, że nie da się z tym nic zrobić, skoro “trójka” na netbooku bez myszki, śmigała aż miło.

Prosze o pomoc