Demo gry F.E.A.R

wiecie skad mozna zasac demko tej gry? dla nie dowiarków:

"Zgodnie z obietnicą w internecie krąży już wersja demonstracyjna klimatycznego shootera F.E.A.R. Firma Vivendi Universal Games uraczyła nas demem oferującym tryb single-player oraz początkowe misje. Aby osobiście zobaczyć, co czeka nas w momencie premiery finalnego produktu, musicie zassać z sieci 644 MB. Z pewnością warto, bo ta pierwszoosobowa strzelanina straszy już przy pomocy witryny internetowej.

"

http://www.gamershell.com/download_10167.shtml

tylko ,że download jest już tylko z poza Europy :slight_smile:

dzieki o to mi chodziło.

Demko mam i musze wam powiedzieć że wymiata na maxa :slight_smile:

ZGadzam sie w 100% :smiley:

Czekam jak to bedzie tylko do kupienia !!

ja dopiero sie przekonam za 10h :frowning: ale mysle ze warto scigac.

Na jakim sprzęcie gra chodzi w miarę dobrze ?

boze jaki to niewypał po co ja sciagałem 600MB (mam neo 128) gra mi sie włancza bez dziwięku jak włacze dzwięk w opcjach to nawet nie rusza czarny ekran i nic. A jak juz sie włacze to gubi tekstury graficznie tragicznie a ga m na medium 1024 (juz doom wygladał o niebo lepiej na medium) byc moze cos z tym demkiem nie tak ale yciu nie kupie tej gry w pełnej wersji no chyba ze pełna wersja bedzie jakos w miare normalnie chodzic z wa szcza te gu p ienie tekst ó r mnie dobiło.

wlasnie widzialem demko w akcji, i powiem ze zrobila giera duze wrazenia na mnie, fajny klimat ala max payne, sceneria hl2, spora dynamika akcji, i zastosowanie “zwolnienia czasu” nie tylko z naszej strony ale i od strony komputera, spora inteligencja kompa, extra efekty wizualno dżwiękowe, jak wskazuje nazwa gry FEAR! Sporo nowoczesnych efektów, dx9.0 da sie zaóważyć na każdym kroku!

ino ma spore wymagania :? 1GB ramu dla plynnej gry na max. detalach :? i potrafi sie przyciąć :smiley:

cfg kumpla, na ktorym badalismy demko:

AMD 2400+ @ fsb210

512 400@420mhz

GF6800GT @ overclock

kumpel polecił mi tą stronkę:

http://www.tweakguides.com/FEAR_1.html

to dla tych co fear potrafi przyciąć.

Co do tematu gra jest niezła ale spodziewałem się czegoś innego.

W zapowiedziach akcja zapowiadała się lepiej.

Demko strasznie krutkie ale naprawde warto ! Juz nie moge sie doczekac full version =]