Demo Heroes of Might & Magic V już jest!

Link do dema HoM&M 5

Grał już może ktoś ?

Jakie odczucia ?

Warto ściągać ?

:slight_smile:

Ja grałem:) Nawet spoko:) wszystko ładnie:) ale jak to demo … brak funkcji typu óżne rodzaje ataków:) inne zamki, ustawienia gry i takie tam:)… ale ogólnie spoko!!

Jesli nie mozesz sie doczekac pełnej wersji to warto 8)

jednak szkoda, że to już nie te same HOM&M co przedtem… wprowadzenie 3D spowodowało spadek klimatu… ;(

Warto ściągać, demo dużo lepiej chodzi niż beta. Została w stosunku do niej zmieniona czcionka (niekiedy trzeba się przypatrzeć aby coś odczytać).

Gra wciąga, nawet jako demówka, zdecydowanie warto śćiągnąć i zagrać.

a czy demo tej gry pojdzie na 256 ram??

nie ma to jak stary i zasłuzony heroes 3 SoD. Wprowadzanie nowych nowości

3d kompletnie zepsuło ta kultową serię. :!:

Ja ściągam sobie Heroesa mam prawie 50%.

Ale patrząc na screeny to według mnie grafika jest taka jakaś słodka takie wszystko bajeczne i w ogóle. 3. część wymiata najlepiej dobrana grafika muzyka i w ogóle RoXXX

to będzie kolejny syf , tak samo jak heroes 4 … :x

cosik czytalem w gazecie o heroes 5!! dopoki ktos nie naprawi 1 bledu ta gra jest totalna klapa!! w 5 tura przeciewniuka trwa bardzo dlugo i wprowadzili jakiegos drugiego bohatera w innym wymiarze zeby nie czekac tury tak dlugo :?

kamil nie zrozumiałem ciebie :wink:

A ja oglądałem takie coś na Hyperze i tam było że można samym herosem waliczyć że ma oddzielną ikonke sam moze przeciwników rozwalać … to jużsię robi RPG jak można samemym herosem grać i poziom zdobywasz …