Demo Shadow Tactics nie che się uruchomić

(quantumrush) #1

Gra startuje i zatrzymuje się na ekranie początkowy, gdzie jest napis “Kliknij dowolny klawisz aby rozpocząć”. Klikam dowolny klawisz i nic się nie dzieje, nie chce iść dalej.

(lordjahu) #2

Specyfikacja komputera, system, demo ze Steam ?

(quantumrush) #3

Windows 10, karta graficzna GeForce 9600GTX, 8 GB Ramu, demo ze Steama.

(lordjahu) #4

Próbowałeś wykonać zgodność plików ?
Zarzuć screena z błędu.

(quantumrush) #5

(lordjahu) #6

Rozumiem że wciskałeś wszystkie możliwe na klawiaturze jak i myszy i nic nie reaguje ?
Sprawdź styk kabla od klawiatury, wyjmij i włóż ponownie.

(quantumrush) #7

Wciskałem wszystko jak leci :slight_smile: Spróbowałem na innej klawiaturze i też nic.

(lordjahu) #8

Hmm, na internecie nie było podobnych przypadków. Napisz może do pomocy technicznej.

(quantumrush) #9

Problem rozwiązałem, ale połowicznie. Chodziło o firewall Comodo - wyłączyłem go i teraz gra działa, ale nie będę przecież bez firewalla. Spróbuje na innym firewallu.

(lordjahu) #10

Dodaj go do wyjątków.

(quantumrush) #11

Narazie nie wiem gdzie to jest. Może wiesz gdzie dodaje się wyjątki w Comodo? Teraz próbuje tego rozwiązania https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2198-AGHC-7226 ale też nie mogę znaleźć odpowiednich plików aby je usunąć. Wyłączyłem też HIPSa.

(lordjahu) #12

wejdz w Defense+>Zaawansowane>zasady bezpieczeństwa komputera>dwulkik na tą aplikację i wybierz Zaufana aplikacja

(quantumrush) #13

Znalazłem, ale narazie nie chce próbować - pobieram plik z internetu i boje się że znowu się zatrzyma i będę musiał restartować komputer. Wypróbuje na BitDefenderze czy problem będzie dalej występował.

(quantumrush) #14

Reguły firewalla dla danego pliku Steam.exe ustawić na ruch w obu kierunkach czy tylko na Wychodzący, bo znalazłem coś takiego https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8571-GLVN-8711?

(quantumrush) #15

Wszystkie porty ustawiłem na Ruch wychodzący i teraz gra się normalnie uruchamia