Demonstracje

czy można zapisać prezentowane przez was demonstracje, a jeżeli tak to w jaki sposób. dzięki

:: MARIO :: pewnie stano wi chodzi o pliki demonstracji znajdujące się w vortalu dobreprogramy

stano napisz do administracji i ich poproś o nie, mówiąc do czego je potrzebujesz - demonstracje te są ich własnością i posiadają prawa autorskie

chodzi mi tylko i wyłącznie o to by nie ściągać powtórnie dosyś duzego pliku, a konkretnie chodzi o demonstracji użytkowania Coreldraw

dodam że tylko i wyłacznie dla swoich potrzeb

UPDATE Lisek:

Używaj opcji zmień.

Jak raz ściągniesz na dysk tą demonstrację, to powtórne odpalenie pliku powinno lecieć już z cache przeglądarki.

chyba że cache ma się ustawione na minimalną wielkośc i po zamknięciu przeglądarki automatycznie ta pamięć jest czyszczona.

Chociaż myślę iż stano nie ma tak skonfigurowanej przeglądarki :lol:

LISEK w pełni się z tobą zgadzam, tylko jak wyłączę komputer to pamięć cache ginie bezpowrotnie i zabawa w ściąganie zaczyna się od nowa. pro blem jest szczególnie istotny dla osób które posiadają połączenie modemowe :oops:

To co za problem wejść po sciagnięciu w cache i plik skopiować. :smiley:

stano : nie myl cache programu (przeglądarki) i komputera. :wink: W ustawieniach Internet Explorera masz suwak pozwalający określić ile danych można trzymać w cache (na dysku).

A tak apropos, kto w tych demonstracjach robi za lektora :smiley: ?

bardzo dobre pytanie :!: :!: :!:

Dla tych co uważnie je oglądają nie stanowi ono najmniejszego problemu:

jest to piętnastolatek Wojciech Kowasz (pseudo DOCENT) najmłodszy w Polsce posiadacz certyfiaktu Microsoftu MCP. Więc młodzieńcy do roboty jeśli chcecie go zakasować :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

a mi głos wydawał się na faceta przynajmniej 25letniego :o

mi także. Ale prezentacje raczej półprofesjonalne :slight_smile:

Masz na myśli jakość czy sposób prowadzenia? Śmiem twierdzić, że Wojtek ma największe w Polsce doświadczenie jeśli chodzi o prezentacje WEB (wykonał ich już w okolicach dziesięciu - nikt w Polsce podpisywany z imienia i nazwiska nie ma tylu na koncie). Jeśli chodzi o zawartość merytoryczną - Wojtek może opowiedzieć o zawiłościach systemów uwierzytelniania Windows i dziesiątkach spraw, których czytelnicy vortalu nie byliby w stanie w życiu przetestować. Tylko po co?

Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia webcastów Wojtka, które można zobaczyć pod adresem http://www.windows2003.pl/webcasts.aspx. Opatrzone są jego imieniem i nazwiskiem.

Zobacz tutaj:

:arrow: http://www.kowasz.pl/wojciech/Default.aspx