Demotywatory się nie wyświetlają

Witam, od pewnego czasu nie działa mi strona demotywatory, mogę na nią wejść i widzę napis demotwatory,mogę wejść w swój profil ale jak wchodzę w główną to nie pokazuje mi obrazków, inne strony z obrazkami działają normalnie, mam firefoxa 7.0.1.

Też mi nie wyświetla, pewnie coś robią

Możliwe że to od adblocka. Kiedyś jak się miało adblocka to normalnie wyglądały demotywatory, a jak się go nie miało to np strona była różowa jak akurat takie reklamy ustawili. Zorientowali się że ludzie obchodzą ich reklamy więc wintegrowali obrazki w reklamę i albo masz demoty+reklamy albo nie masz nic :slight_smile: taka moja teoria bo trwa to już od dobrego tygodnia.

Czyli wy też nie macie?

Nie do końca prawdziwa ta teoria, bo jak pojawiają się nowe demoty, są one widoczne, dopiero po 2-3 wejściu ich nie widzisz.

Ja tych z głównej nie widzę wcale, od razu za pierwszym razem.

U mnie działa w 100% Demotywatory.pl. Coś dzisiaj wchodzę pierwszy raz - mogli wcześniej coś robić ale teraz działa bynajmniej u mnie. :slight_smile:

Panowie, sprawdziłem i moja teoria działa. Wyłączenie ad-blocka powoduje że Demotywatory na głównej działają bez problemu, niestety kosztem wyświetlania reklam. Sprawdzone na moim kompie, kompie brata i mojej dziewczyny pod systemami Windows Vista HP, Vista HB i XP SP3

W Operze nie trzeba już Adblocka wyłączać, nawet żadnych filtrów mu nie zmieniałem, a wszystko już gra samo z siebie ;-).

PS. Preferowałbym zwrot “Proszę Państwa” - nie wiesz, czy nie ma tu koleżanek między nami :smiley:

U mnie działa bez problemu. Jakie macie filtry ustawione w adblocku?

Wszystkie urażone Panie chciałem z tego miejsca przeprosić :slight_smile:

U mnie na FF, u mojej dziewczyny i u brata niestety trzeba wyłączyć ad-blocka żeby demotywatory działały normalnie na stronie głównej i poczekalni. Zmiana filtrów póki co nic nie dała.

Może nie tyle się nie wyświetlają, nie chciałem tworzyć nowego wątku, co po prostu strona demotywatory.pl się nie ładuje.

Windows 7, IE9, kilka dni temu wszystko było OK. a później coś się stało i kółko pokazujące proces ładowania się strony (na karcie) kręci się od pół godziny i efektu nie ma.

Naciśnięcie F5 powoduje, że na karcie pojawia się napis “Pusta strona”.

Zna ktoś może rozwiązanie problemu?

Edit.

Sprawdziłem też Firefoxa i Operę - efekt ten sam, czyli… żaden. Strona Demotywatorów się nie ładuje.

Dodane 24.05.2012 (Cz) 12:11

Avant Browser też nie ładuje mi demotów. Co jest???