Demotywatory się nie wyświetlają


(Lecho1523) #1

Witam, od pewnego czasu nie działa mi strona demotywatory, mogę na nią wejść i widzę napis demotwatory,mogę wejść w swój profil ale jak wchodzę w główną to nie pokazuje mi obrazków, inne strony z obrazkami działają normalnie, mam firefoxa 7.0.1.


(Krzysiek Wiater) #2

Też mi nie wyświetla, pewnie coś robią


(Pharun) #3

Możliwe że to od adblocka. Kiedyś jak się miało adblocka to normalnie wyglądały demotywatory, a jak się go nie miało to np strona była różowa jak akurat takie reklamy ustawili. Zorientowali się że ludzie obchodzą ich reklamy więc wintegrowali obrazki w reklamę i albo masz demoty+reklamy albo nie masz nic :slight_smile: taka moja teoria bo trwa to już od dobrego tygodnia.


(Lecho1523) #4

Czyli wy też nie macie?


(Hitm3n) #5

Nie do końca prawdziwa ta teoria, bo jak pojawiają się nowe demoty, są one widoczne, dopiero po 2-3 wejściu ich nie widzisz.


(Lecho1523) #6

Ja tych z głównej nie widzę wcale, od razu za pierwszym razem.


(takiktoś) #7

U mnie działa w 100% Demotywatory.pl. Coś dzisiaj wchodzę pierwszy raz - mogli wcześniej coś robić ale teraz działa bynajmniej u mnie. :slight_smile:


(Pharun) #8

Panowie, sprawdziłem i moja teoria działa. Wyłączenie ad-blocka powoduje że Demotywatory na głównej działają bez problemu, niestety kosztem wyświetlania reklam. Sprawdzone na moim kompie, kompie brata i mojej dziewczyny pod systemami Windows Vista HP, Vista HB i XP SP3


(Hitm3n) #9

W Operze nie trzeba już Adblocka wyłączać, nawet żadnych filtrów mu nie zmieniałem, a wszystko już gra samo z siebie ;-).

PS. Preferowałbym zwrot “Proszę Państwa” - nie wiesz, czy nie ma tu koleżanek między nami :smiley:


(Chillout) #10

U mnie działa bez problemu. Jakie macie filtry ustawione w adblocku?


(Pharun) #11

Wszystkie urażone Panie chciałem z tego miejsca przeprosić :slight_smile:

U mnie na FF, u mojej dziewczyny i u brata niestety trzeba wyłączyć ad-blocka żeby demotywatory działały normalnie na stronie głównej i poczekalni. Zmiana filtrów póki co nic nie dała.


(Meszuge) #12

Może nie tyle się nie wyświetlają, nie chciałem tworzyć nowego wątku, co po prostu strona demotywatory.pl się nie ładuje.

Windows 7, IE9, kilka dni temu wszystko było OK. a później coś się stało i kółko pokazujące proces ładowania się strony (na karcie) kręci się od pół godziny i efektu nie ma.

Naciśnięcie F5 powoduje, że na karcie pojawia się napis “Pusta strona”.

Zna ktoś może rozwiązanie problemu?

Edit.

Sprawdziłem też Firefoxa i Operę - efekt ten sam, czyli… żaden. Strona Demotywatorów się nie ładuje.

Dodane 24.05.2012 (Cz) 12:11

Avant Browser też nie ładuje mi demotów. Co jest???