Denerwująca strona startowa Delta Search

Wiem , że mogę się kilkakrotnie powtarzać , ponieważ jest na forum dużo wątków o tym pasku , ale ja już próbowałam wszystkiego co tylko można było . Jak usunąć ten cholerny pasek Delta ?! Właśnie wykonuję raporty OTL , wkleję je jeżeli ktoś zażąda . W panelu sprawdzałam czy jest zainstalowany , ale nie ma go , ponieważ ja instalowałam program i on był razem z programem , następnie jak już program mi nie odpowiadał usunęłam go i razem te 2 zapory z Deltą Search . Co prawda były problemy z odinstalowaniem , ale uporałam się po nie licznym czasie i wszystko było poprawnie prócz tego , że ona potem wskoczyła na Mozillę . Więc jak pisało na forum weszłam w opcje zmieniłam stronę główną , nawet widziałam wpis na jednym z forum internetowych , że będzie ona też w dodatkach Firefoxa więc jak weszłam tam sprawdzić co prawda była inna strona więc ją wyłączyłam i usunęłam jednocześnie. To chyba wszystko co mogłam tu wypisać . Liczę , że mi pomożecie usunąć tą Deltę . Bardzo będę wdzięczna za pomoc ;C . Mogę się powtórzyć wielokrotnie iż bardzo przepraszam jeżeli naruszyłam jakieś prawa , związane z powtarzaniem się wątków i tematów na forum , ale ja na prawdę wszystko co można było przetestowałam .

Raport Extras . http://wklej.org/id/968556/

Raport OTL . http://wklej.org/id/968561/

Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Wszystko poszło dobrze , prócz tego , że komp się wieszał . Raportów ci nie pokażę , bo wszystko wylądowało w koszu i usunęłam . Natomiast ostatni mg ci pokazać.

Dodane 28.02.2013 (Cz) 17:13

raport : http://wklej.org/id/968683/

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Reset Firefoxa: Pomoc-Informacje dla pomocy technicznej-Zresetuj program Firefox

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.

Ok . Wszystko poszło dobrze . Dzięki bardzoo. :smiley: