Denerwujące wyskakujące reklamy w Gadu-Gadu 7.7

Jeśli nie ten dział to proszę administratora forum o przeniesienie do właściwego. Mój problem wygląda tak: Co jakiś czas wyskakuję mi reklamy w gg(nie jedna czy dwie na dziać tylko tak ze 40-50 na dzień jeśli jestem na gg od niewidocznego do dostępnego), które się powtarzają i tak bez przerwy. Na przykład jak przedwczoraj zostawiłem na jakiś czas włączone gg na dostępnym to jak wróciłem to znalazłem jakieś 10-20 reklam gg (2-ch Powtarzających się).

Da się to jakoś zniwelować? Proszę o szybką odpowiedź.

Zmień komunikator (np. AQQ)

Mi czasami wyskakuję wiadomości z przeróżnymi linkami, ale to 2-3/miesiąc. Moja wersja to Nowe Gadu-Gadu build 9543. Może aktualizacja?

Spiderman3 , a czytałeś licencję GG ??

Instalując program, zgodziłeś się na wyświetlanie reklam, wszelkie działania mające na celu się ich pozbycie są niezgodne z nią.

fiesta , Jest na to “sposób”. Jeśli chcesz używać protokołu GG, nie chcesz reklam i zarazem nie chcesz być niezgodny z licencją - instalujesz komunikator, który obsługuje legalnie/oficjalnie protokół GG a reklam nie wyświetla, np. iDesk, chyba też Tlen i pewnie też inne.

Wiem o tym, ale autor nie pytał o alternatywy.

A poza tym w regulaminie jest również bzdurny zakaz stosowania innych klientów do korzystania z sieci GG.

http://info.gadu-gadu.pl/komunikator/regulamin

Tak, ale zakaz tyczy innych, tych, które obsługują protokół GG “nielegalnie” - tak jak np. Kadu - poprzez złamanie przez programistów protokołu GG i zastosowanie w całkowicie niezależnym komunikatorze.

iDesk i Tlen obsługuje protokół GG całkowicie legalnie - dogadali się z właścicielami praw do GG.

siekacz194 a to jest mało legalne ;] Ale fiesta chyba mało normalne jest aby gadu wyświetlało aż taką ogromną ilość reklam. Jeszcze zależy jakie to rekalmy, czy wyskakuje okienko jakieś, czy poprostu jest wysyłany spam poprzez zwykłe wiadomości.

Pozdrawiam

Zwykłe wiadomości tekstowe to jest spam od userów takich jak każdy i GG tego nie rozsyła, natomiast w oddzielnych okienkach z reklamą flash to już sprawka GG.

siekacz194 , rapper ,

Killerów dwóch :arrow: out

siggma , jak ktoś już napisał, to nie jest legalne, więc daruj sobie linki do killera :arrow: out