Denerwujący numer prywatny

Witam.

Od jakiś dwóch dni … ktoś mi puszcza sygnały, co najgorsze nie widzę numeru - pisze - Numer Prywatny. Jak sie pozbyć tego kłopotu? ;/ Mój telefonik to Nokia 3120 orange

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Nic nie zrobisz. Najlepiej włącz pocztę głosową i wyłącz telefon na 2 dni to mu się odechce jak mu kasę będzie zrzerać.

A nie masz w telefonie funkcji:

jeśli tak to pobaw się z nią :mrgreen:

nic tu filtr nie pomoże bo nie ma numeru pozostaje odbierac i nabijac mu kase - poczuje w kieszeni to mu sie odniechce

No tak, ale z telefonem nie bedę przecież chodził czy go trzymał 24 h na dobę.

Nie ma innego sposobu… może ten ktos się znudzi… ale spróbuj go “łapać” zawsze to pare groszy mniej :slight_smile:

Albo ustaw sekretarke czy tam poczte głosową i wyłacz koma ;]

zmien numer

Mam juz ten numer, bo ten ktoś napisał smsa. A jak puszcza syganły to (numer prywatny). Czy teraz mogę mając ten numer , jakoś temu zapobiedz? mój telefon chyba niema funkcji filtrowania połączeń :frowning:

Na forum już było o blokowaniu poszukaj ;]

Słyszałem,że jest gdzieś w sieci taka strona, z której można wysłać na komórkę SMSa z biblią.W rzeczywistości wygląda to tak że przez co najmniej 5 dni mamy zablokowany telefon bo ciągle przychodzą smsy.

Możesz spróbować to znaleźć a koleś od sygnałów powinien się nawrócić :lol:

Jeśli masz taką możliwość to stwórz nową grupę w Spis Kontaktów.

Do tej utworzonej grupy dodaj ten numer, i w ustawieniach ustaw dzwonek na - brak.

Może zadziała :slight_smile: