Denerwujący problem z rozszerzeniem pliku. POMOCY!


(Michal Korzec) #1

Witam. Mam bardzo denerwujący problem z rozszerzeniem pliku. Mianowicie robiłem ostatnio coś w programie Adventure Maker. Zapisałem na dysku i ok. Potem skopiowałem i zacząłem się bawić kopią zmieniając rozszerzenia. Zmieniłem rozszerzenie na .exe i zaczęły się problemy. Chcę usunąć plik, ale nie mogę. Gdy go usuwam, pisze mi, że jest używany przez inną osobę lub program. No to daję Ctrl+Alt+Delete i usunąłem prawie wszystkie procesy, ale nic nie dało. Zresetowałem 3 albo 4 razy i nic. Próbowałem nawet go zepsuć ale mi się nie udało. Nie mogę nawet zmienić jego nazwy i go przenieść! Pomóżcie. Denerwuje mnie ten plik i muszę go usunąć!

Dzięki za pomoc

Morro


(system) #2

Uruchom kompa w trybie awaryjnym i wtedy spróbuj usunąć,jak się nie da to wywal z rejestrów (zrób wcześniej kopie zapasową)


(Fokusmick) #3

A w trybie awaryjnym próbowałeś :?:


(Loczek__16) #4

Uruchom komputer w trybie awaryjnym i usuń plik,przy starcie naciśnij F8 i tam będziesz mógł wybrać jak uruchomic system.


(grand) #5

Ewentualnie programem Unlocker 1.8.5

źródło: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1571&t=59


(Michal Korzec) #6

Tryb awaryjny nic nie daje :confused: Jeszcze tym Unlockerem spróbuję.


(Chaker Osiedlowy) #7

A wyłączałeś proces "explorer.exe"?


(Michal Korzec) #8

Usunąłem ten plik tym Unlockerem.

Primo: bardzo fajny program

Secundo: nie wyłączyłem explorer.exe i to był mój błąd, bo do tego procesu to należało :smiley: heh, ale już po wszystkim.


(Monczkin) #9