DePesza - dla blogera DobreProgramy

Dziś opisałem aplikację, która ukazuje powiadomienia, statystyki i pozwala na łatwy podgląd różnych danych - DePesza autora @djfoxer

Proponuję zachęcić go do wydania wersji na Androida ! :slight_smile:

To może zamiast reklamować wpis, skontaktuj się z samym twórcą. @djfoxer nie pogardzisz minionkiem ?

W komentarzu pisaliśmy. Wyraził chęć i " napisanie DePeszy na Androida z powiadomieniami w tle, muszę się tylko zmobilizować". A nic tak nie podnosi chęci, jak wsparcie i prośbt osób oczekujących na daną apkę :wink:

A co do reklamy wpisu to musi być, niech ludzie bez instalowania zdecydują czy im się apka przyda.

Zero banana, libera con la papaya: https://codepen.io/amrzakaria/full/CGEed

Hej hej. Idzie długi weekend, może zacznę od fixu Licznika Blogowego :slight_smile: i coś z tą Depeszą na Andka pokombinuję :slight_smile: Dzięki @anon72825314 za przypomnienie o DePeszy.
@lordjahu Dobry minionek nie jest zły, a one chyba były złe w sumie…

Btw, dziwna sprawa, obaj z was wywołaliście mnie w komentarzach, ale żadnego powiadomienia na blogu nie było…

1 polubienie

Całe DP i ich super powiadomienia… :wink:

@anon72825314 @lordjahu - Licznik Blogowy już zaktualizowany, nowa wersja jest już w markecie Chrome i FF, niedługo w sklepie Opery powinna się pojawić aktualizacja.

3 polubienia

Dla Opery pojawi się pewnie około 20 maja, jak miesiąc trzeba było czekać na uBlock Origin 1.15.24 (dodatkowo okazuje, się że interfejs tam jest czasem zbugowany) a już mamy wersje 1.16.2 i ona już tam raczej nie trafi.

Po miesiącu dopiero Opera wrzuciła nową wersję Licznika Blogowego do marketu… widocznie mają tak szeroki zasięg, że nie muszą przejmować się szybkością certyfikacji w ich sklepie :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Oni już odpuścili i tworzą nową przeglądarkę aby wyłapać zagubionych i nieświadomych użytkowników.

Prawie trafiłem, bo na początku pisałem coś o 29 maja ale zmieniłem na 20 by mniej więcej się zgadzało z liczbą dni kiedy pokazała się nowa wersja uBlock Origin, kolejne wydanie poprawkowe czekało tydzień.

To taka mała prośba odnośnie DePeszy na W10 - żeby nie wylogowywało tak często. Jak się zaloguję w aplikacji (korzystam już tylko na laptopie, ze względu na “przeproszenie się” z adroidem), to po 2-3 dniach max, muszę się znowu przelogowywać bo już się nie łączy

@djfoxer jak z apka na Androida ? Ogarniesz temat ?

@walgav Tak, wiem, ale nie mam zupełnie czasu aby przysiąść do tematu :frowning:
@anon72825314 Bak czasu :frowning: :disappointed_relieved: Myślałem też aby apka tylko sprawdzała w tle powiadomienia bez listy powiadomień, ale to nadal wymaga wolnego czasu :disappointed_relieved:

1 polubienie

Sorry że głowę zawracam, ale chciałem spytać czy wiesz że DePesza wyleciała ze sklepu ms. Nie wiem czy działanie zamierzone czy coś. Ale zmieniałem komputer i nie mogę już zainstalować DePeszy bo jej nigdzie w sklepie nie ma.

Widocznie skończył się czas darmowego wrzucenia. @djfoxer co się stanęło?

1 polubienie

Czytam, że MS wyrzuca ze sklepu apki, które dawno nie były aktualizowane i nie mają “milionów” pobrań :stuck_out_tongue: To już wiecie czemu sklep MS to kupa…
https://social.msdn.microsoft.com/Forums/windows/en-US/871285cd-4e31-4577-954e-15ca3ddfedfd/app-was-unpublished-and-cannot-be-resubmited-app-policies-1014-active-presence?forum=wpsubmit

Dzięki za czujność, zobaczę czy coś da się z tym zrobić.

2 polubienia

DePesza jest już ponownie w sklepie MS:

Dzięki za info @walgav @lordjahu Pozdrawiam :slight_smile:

2 polubienia