Deponia (na ps4), jak podjechać pod dźwig

Jak mam podjechać pod dźwig, wózkiem kopalnianym https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1262&PART=120, mówi, że jest za lekki? gra na ps4

Przecież w solucji jest napisane co zrobić.

Czytam, i nie widzę gdzie :frowning:

Widać musisz wybierać łatwiejsze gry, skoro nawet z solucją sobie nie radzisz :joy:

To:

Wsiądź do wózka i pojedź nim. Po chwili jazdy Rufus znajdzie się ponownie na dole. Wysiądź z wózka i przestaw dźwignię (Shunting Lever). Wózek zostanie przestawiony na drugi tor - wsiądź do niego i rusz do przodu.

Mówi, że jest za lekki.

W solucji pisze że Goal musi dociążyć wózek. W końcu wszystko masz opisane poniżej.
Jeśli natomiast coś siadło i jesteś w 100% pewien że zrobiłeś wszystko według solucji, to wczytaj poprzedni zapis gry.

Chyba, że ta solucja jest tylko do gry na pc, a na ps4 jest inaczej, i mam pójść dalej.

otrzymasz informację, iż wózek waży za mało aby można było ruszać głąb kopalni. Wysiądź z wózka i udaj się do tunelu.

Przecież wołami jest napisane…

Mi chodzi od tego miejsca.

Wsiądź do wózka i pojedź nim. Po chwili jazdy Rufus znajdzie się ponownie na dole. Wysiądź z wózka i przestaw dźwignię (Shunting Lever). Wózek zostanie przestawiony na drugi tor - wsiądź do niego i rusz do przodu.

mówi, że jest za lekki.

Widocznie nie wykonałeś czegoś wcześniej.

Aha, ciekawe czego :frowning:

Już wiem, jest w opisie źle, musiałem obejrzeć na yt filmik.