Design DP

Może już czas zmienić wygląd forum DP

chyba już każdemu się znudził. Kto jest za mną?

No w sumie mogło by być trochę więcej kolorów 8)

No mi też się juz znudził.Ja by dał desing na nowy rok!

Dział O Vortalu a piszesz o forum :x

Ja bym użył szukajki, bo mi się jeszcze nie znudziła.

Sory za pomyłke możecie przenieś ten temat na dział o forum.

Przenoszę :wink:

ponoć ma być nowa wersja vortalu i forum …

pozatym nie wygląd a zawartość jest ważna :slight_smile:

Ale miło dla oka też może być :stuck_out_tongue:

Mnie się wygląd forum nie znudził. Poza tym, trwają pracę nad nową wersją vortala i forum i do czasu jej wdrożenia żadne zmiany w obecnej wersji nie będą wprowadzane.

Tempest ale wgrać nową skórkę na server to nie jest praca do której trzeba używać klastra IBM BlueGene i stu tysięcy naukowców.

Przydałoby się i to jak najszybciej.

Ale to nie jest forum z 50usermi i setką postów tylko dużo większe i poważniejsze wiec powinno to wsyzstko być bardziej przemyślane.

Z całym szacunkiem, to jest forum od rozwiązywania problemów a nie od pokazów mody.

Styl jest jasny, przejrzysty, czytelny.

Nie widzę potrzeby i sensu zmian.

A jak ktoś ma ochotę na “wodotryski”,

to niech to czyni na własnym forum :stuck_out_tongue:

Monczkin , asterisk co do stylu się zgodzę, ale jest wiele ładnych i prostych skinów które można by wgrać na server.

Grzesiek1 nie rozumiem czemu trzeba przemyślać wgrywanie skina na server.

Piopiotrek po co ?? Czy w obecnym jest coś nie tak ??

Zresztą, decyzje podejmuje administracja. Zapewne, jak i w wielu innych zgłaszanych propozycjach, zostanie ona wzięta pod uwagę i osoby decydujące o wizerunku (graficznym) forum zajmą stanowisko.

Monczkin a może są osoby które ten skin odstrasza.

Jest taki skin XANDblue, który wygląda nowocześniej.

A od obecnego często mnie oczy bolą.

Czy widziałeś, by na Vortalu były używane gotowce ??

Zresztą, nie ma na chwilę obecną o czym mówić.

ten skin jest standardowym gotowcem do phpBB :wink:

administracja już podkreślała, że jeżeli ktoś zamiast głuipo gadać zaprezentuje SWÓJ skin, to rozważy jego wprowadzenie… więc może zamiast snuć głodne gadki zabierzcie się do roboty i róbcie skin (no tak gadać można, ale robić nie ma komu…)

wiadomo, że forum vortalu nie powinno przebierać w ogólnodostępnych stylach, dp powinnno stanowić jakość samą w sobie w każdym szczególe

Chodziło mi bardziej o wgrywanie dodatków w sensie “ten się podoba, wybiorę”, “jeszcze ten, bo tamtym się podoba”. Jest skóra standardowa, i jeśliby dogrywać z gotowców, i tak trzebaby większość skinów, które są dostępne, przerabiać, by zachować zgodność różnych elementów.

Będzie nowe - wszystko się zobaczy. Na tą chwilę nie ma o czym zbytnio mówić, zdanie jak mantra - ale jeśli takie tematy w kółko się powtarzają (kilka razy w dość małych odstępach czasu tematy o tym samym znaczeniu) - to co tu mówić.

:slight_smile: