Device Manager nie pamieta ustawień

Witam, mam pytanko do ogarniętych w sprawach PC

Jakiś czas temu zainstalowałem sobie program Alcohol to wirtualnego dysku.

Jak mi już nie był potrzeby to go chciałem odinstalować wraz z usunięciem wyskoczyła mi informacja że coś tam to zaszkodzi jak to odinstaluje, olałem to i klik odinstaluj.

Komputer normalnie działa tylko nie działa czytnik kart dokładnie PCMCIA jak go włączam to działa jak wyłączę komputer to nie i znowu muszę wejść w Device Manager i włączyć. Ale to jeszcze nie wszystko bo ten sam problem dotyczy Netwoek adapters.

Odinstalowałem rzeczy które się nie włączały, aby system sam zainstalował, ale to nie pomogło. Nadal jest tak, że po wyłączeniu kąpa i włączeniu nie pamięta aby załadować Czytnik i Netwoeka.

Czy da się to jakość naprawić z płytki XP lub eRecovery??? Proszę o POMOC bo to jest irytujące że za każdym razem musze to włączać.

Dodane 29.05.2010 (So) 13:34

I co mój przypadek jest wyjątkowy, nikt się nie spotkał z takim incydentem :?:

Hej,

Skoro piszesz o eRecovery to podejrzewam, że posiadasz laptopa marki Acer. A jeśli tak, to wyłączanie urządzeń może być dokonywane poprzez program ePower Managment, który - jak nazwa wskazuje - zarządza energią w systemie wyłączając poszczególne urządzenia. Uruchom okno programu i sprawdź, czy w domyślnym schemacie zasilania nie zostały wyłączone właśnie czytniki kart PCMCIA oraz kontroler sieci. Jeśli tak, zmień ustawienia, zapisz zmiany i zrestartuj system, by sprawdzić, czy ustawienia zadziałały.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No jak się cieszę w końcu ktoś się odezwał, dzięki wielkie. Sprawdziłem to i faktycznie trzeba było włączyć w ePower Managment, a i faktycznie jest to acer :slight_smile:

A zatem wielkie dzięki !!

POZDRAWIAM! !!

Hej,

Czyli rzut na taśmę okazał się trafiony w 100%. :slight_smile: