Dezaktywacja programów Ashampo

Dzień dobry,

nie wiem co się stało ale wszystkie programy z rodziny ashampoo

mimo że zostały pobrane z dobrychprogramów i rejestracji zostały  

dezaktywowane.

Pozdrawiam

To, że zostały pobrane z DP nie zmienia nic w temacie rejestracji i uzyskaniu klucza ze strony producenta tych programów.

Po prostu miałeś zainstalowaną wersję testową, której okres testu wygasł bo nie dopełniłeś wymagań dotyczących uzyskania darmowego klucza (pod warunkiem, że dany program był w ofercie promocyjnej z darmowym kluczem)

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Nie do końca się z tym zgadzam bo “Ashampoo WinOptimizer 2014 to bezpłatna wersja narzędzia do optymalizacji systemu operacyjnego Windows, przygotowana przez producenta dla Czytelników portalu dobreprogramy” i jeszcze " 

Licencja:

bezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych".

Pozdrawiam

Masz prawo się nie zgadzać jednak nie oznacza to, że z automatu masz rację a w tym przypadku na 100% nie masz racji bo działasz automatycznie nie czytając tego co jest napisane.

 

Ashampoo WinOptimizer 2014 1.0.0

Masz jeszcze jakieś pytania? :stuck_out_tongue:

Oczywiście że się zarejestrowałem i dostałem klucz licencyjny i nie tylko na ten ale i na inne programy ahsampoo i to nie w tym ale w poprzednim roku.

Skąd taka nagła zmiana Twojego stanowiska? :wink:

 

Jeśli rejestrowałeś się na stronie Ashampoo i uzyskałeś klucz licencyjny to gdzie problem? Wejdź na stronę Ashampoo, zaloguj się, skopiuj dany klucz do schowka i wprowadź ponownie do swojego zainstalowanego programu.

Stanowiska nie zmieniałem i chodzi o to że program zainstalowany i zarejestrowany np. pół roku temu przy uruchamianiu wyskakuje komunikat że 10-dniowa wersja testowa skończyła się. 

Chyba jasno się wyrażam i gdybym nie miał ich zarejestrowanych cała sprawa nie miała by sensu. 

Zmieniłeś Swoje stanowisko czego dowód jest powyżej i nie mam zamiaru na ten temat dalej dyskutować.

 

Co do zakończenia ważności programu - być może (spotkałem się z taką sytuacją przy jakimś programie) zbyt dokładnie sprzątałeś w systemie i któryś program sprzątający skasował pliki zawierające dane aktywacji programów Ashampoo.

Jak to naprawić podałem wcześniej, z mojej strony dyskusję w tym temacie uważam za zakończoną.

EOT

Aktywuj ponownie programy kluczami  które  masz dostępne  na swoim  koncie  na stronie Ashampo i po  krzyku :slight_smile: