Dezaktywowanie się okien

witam, mam następujący problem. W każdym programie czy to word, excel, przeglądarki czy nawet teraz na forum, w trakcie (właśnie) np. pisania okno w którym cos robie przestaje byc aktywne. Np teraz jak pisze i pasek na górze jest granatowy (aktywne) samo przechodzi w nieaktywne (pasek błękitny).Chyba wiecie o co chodzi. Jakby przełączało (znaowu) na inne okno. A żadne inne nie jest włączone. Plis help ?? :wink:

Nie bawiłeś się ostatnio jakimś tweakerem? Albo opcjami sterownika myszy, czy w końcu karty graficznej (przynajmniej NVIDia ma takie, które dotyczą wskaźnika myszy)?. Jeśli tak pewnie włączyłeś coś w stylu ‘Activation Follow Mouse’ albo ‘Autoraise’. Generalnie, jesli zgadłem - szukaj w w/w programach opcji pozwalającej na aktywowanie okna wskazaniem kursorem myszy, bez konieczności kliknięcia - tak jak do dawien dawna jest to możliwe w systemach unixopochodnych.

tweakerem się nie bawiłem, dopiero teraz przeczytałem co to jest. W ustawieniach myszy w panelu steowania nic takiego nie ma, a w nvidii desktop zakładka mysz jest nieaktywna. Nie przypominam sobie żebym cokolwiek w ustawieniach myszy zmieniał

Złączono Posty : 22.01.2007 (Pon) 20:39

nawet jk ruszam myszą to się dezaktywuje, muszę kliknąć żeby aktywować.

Hmmm… wklej na wszelki wypadek logi z HJT i Silenta > http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Log z HJ

podgląd zdarzeń z systemu

Panel sterowania>Narzedzia administracyjne> Usługi> Poslaniec> Wyłącz

w logu syfu nie ma tylko zbędniki

usuń HJT