Dezinstalacja programu Alcohol 52% nie działa


(matx1002) #1

Plik do dezistalacji programu Alcohol 52% nie działa mi. Więc czy jest jakiś inny sposób żeby to odinstalować oprócz usuwania ręcznego bo wolał bym mieć pewność że wszystko usmołem.


(Bogdan_G) #2

Pobierz na pulpit malutki wise program uninstaller portable i tam, gdy nie ma opcji odinstalować, a widnieje w zainstalowanych programach, to daje się odinstaluj brutalnie. Odinstaluje brutalnie, tylko trzeba jeszcze poznajdywać pozostałości, choć sam programik trochę wpisów i folderów pousuwa.


(redhop) #3

z bezpłatnych programów jest revo uninstaler który sobie z tym poradzi  -  http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninstaller,Program,Windows,12741.html

 

z płatnych polecam uninstall tool jest jeszcze lepszy niż revo oba po polsku  -   http://www.dobreprogramy.pl/Uninstall-Tool,Program,Windows,35949.html


(Bogdan_G) #4

Po revo, jak i innych programach “dokladnie” odinstalujących, zawsze można znależć pozostałości. Wyszukiwanie nawet chronionych, rozszerzeń i ukrytych plików, to zawsze dzieje się z pominięciem w systemie folderu restore, gdzie w punktach przywracania znajdują się instalatory. Odznacza się w opcjach folderow ukrywanie chronionych plikow i folderow, ukrywanie rozszerzeń, a zaznacza pokazywanie ukrytych plików i folderów. Potem używa wyszukiwarki i usuwa resztki odinstalowanego programu w systemie. Amen mozna zrobić, usuwając wpisy w rejestrze, zwlaszcza dot ustawień systemowych danego programu. Żeby ręcznie nie grzebać w rejstrze, pobiera się na dysk regseeker portable, ustawia j polski w wyszukaj w rejestrze wpisuje się alcohol Na dole masz opcje zaznacz wszystko, i potem opcje akcja, z ktorej wybierasz usuń zaznaczone. Regseeker robi backupy przywracania tego, co usuwa i dlatego jest lepszy od ręcznego grzebania w regedit.exe.

http://portable.info.pl/regseeker-portable/