Dezinstalacja programu Alcohol 52% nie działa

Plik do dezistalacji programu Alcohol 52% nie działa mi. Więc czy jest jakiś inny sposób żeby to odinstalować oprócz usuwania ręcznego bo wolał bym mieć pewność że wszystko usmołem.

Pobierz na pulpit malutki wise program uninstaller portable i tam, gdy nie ma opcji odinstalować, a widnieje w zainstalowanych programach, to daje się odinstaluj brutalnie. Odinstaluje brutalnie, tylko trzeba jeszcze poznajdywać pozostałości, choć sam programik trochę wpisów i folderów pousuwa.

z bezpłatnych programów jest revo uninstaler który sobie z tym poradzi  -  http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninstaller,Program,Windows,12741.html

 

z płatnych polecam uninstall tool jest jeszcze lepszy niż revo oba po polsku  -   http://www.dobreprogramy.pl/Uninstall-Tool,Program,Windows,35949.html

Po revo, jak i innych programach “dokladnie” odinstalujących, zawsze można znależć pozostałości. Wyszukiwanie nawet chronionych, rozszerzeń i ukrytych plików, to zawsze dzieje się z pominięciem w systemie folderu restore, gdzie w punktach przywracania znajdują się instalatory. Odznacza się w opcjach folderow ukrywanie chronionych plikow i folderow, ukrywanie rozszerzeń, a zaznacza pokazywanie ukrytych plików i folderów. Potem używa wyszukiwarki i usuwa resztki odinstalowanego programu w systemie. Amen mozna zrobić, usuwając wpisy w rejestrze, zwlaszcza dot ustawień systemowych danego programu. Żeby ręcznie nie grzebać w rejstrze, pobiera się na dysk regseeker portable, ustawia j polski w wyszukaj w rejestrze wpisuje się alcohol Na dole masz opcje zaznacz wszystko, i potem opcje akcja, z ktorej wybierasz usuń zaznaczone. Regseeker robi backupy przywracania tego, co usuwa i dlatego jest lepszy od ręcznego grzebania w regedit.exe.

http://portable.info.pl/regseeker-portable/