Diablo 2 jak wgrać save!

(Luka66) #1

diablo 2 jak wgrać save! !!

(Lukas 1) #2

ale co to znaczy "wgrac save"??

sprecyzuj czy masz pliki save gdzies osobno i chcesz je wrzucic do gry tak by na tych save'ach grac??

(Luka66) #3

CO mam zrobic zeby mi sejwy chodziły sciągniete z internetu

ZEBY CHODZIŁY! !!

(Lukas 1) #4

no to wydaje mi sie ze te savy ktore sciagnales trzeba wrzucic do folderu w ktorym zapisuja sie savy gry. Sprawdz gdzie masz zainstalowane Diablo (na pewno w PROGRAM FILES chyba ze zmieniales sciezke) wejdz do katalogu i poszukaj tam folderu SAVE i tam powinienes wrzucic te savy.

Pozniej REFRESH i powinno dzialac

(Luka66) #5

zrobiłem duży klops

sssssssssssss

(Lukas 1) #6

a czy moze to savy nie sa spakowane?

pamietaj ze je powinienes wrzucic bezposrednio do tego foledru. Nie np. poprzez utworzenie nowego katalogu.

no to nieladnie. Tak przy kompie?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

(Luka66) #7

tak zrobiłem wgrałe w folder SAVE

(Farall) #8

Ale ty oszczedny w słowa jesteś :?

Zrobiłeś i co? Działa juz czy dalej nie?

Save z diablo składa sie z 3 plików o tej samej nazwie a innym rozszerzeniu. Sprawdź czy tak masz. Poza tym jeśli to są save'y z LoD to Diablo bez dodatku ich nie zobaczy, może tu jest problem?

(Czyzu7) #9

Ja bym go nie nazywal lamerem

po pierwsze nie musi nia grac, moze chcial sobie tylko popatrzec, skad wiesz ze cheatowana?

(Themefhisto) #10

Save skłąda się z 2/3 plików, postać powinna być widoczna zarówno w dodatku jak i zwykłej grze, musisz być w posiadaniu tej samej lub nowszej wersji gry (tzw. sejw z gry wersji 1.07 nie będzie działął na wersji 1.01).

A widzisz wogóle tą postać?

(Magik) #11

lukaszzek , daruj sobie takie komentarze i odzywki.

Post idzie w kosmos.

(Wojcirej) #12

Wersje gry sprawdź

z sejwa ma być 4 pliki

wszystkie tam sa :?:

i czy nie masz sytuacji ze sejw jest w folderze?? Ma być luźno bez folderów same pliki

(m89) #13

a to nie prawda że w save z diablo ma się 4 pliki(zależy jak postać daleko i ile ma zadań rzeczy itp.) ja tam nigdy nie miałem problemów z save'ami poprostu kopiujesz je do folderu save i powinno być OK

(Wojcirej) #14

No tak zapomniałem, jeden z postacią wystarczy z mapą jest zbędny i jakiś tam jeszcze, ale najlepiej jak jest 4