Diablo 2 jak wgrać save!

diablo 2 jak wgrać save! !!

ale co to znaczy “wgrac save”??

sprecyzuj czy masz pliki save gdzies osobno i chcesz je wrzucic do gry tak by na tych save’ach grac??

CO mam zrobic zeby mi sejwy chodziły sciągniete z internetu

ZEBY CHODZIŁY! !!

no to wydaje mi sie ze te savy ktore sciagnales trzeba wrzucic do folderu w ktorym zapisuja sie savy gry. Sprawdz gdzie masz zainstalowane Diablo (na pewno w PROGRAM FILES chyba ze zmieniales sciezke) wejdz do katalogu i poszukaj tam folderu SAVE i tam powinienes wrzucic te savy.

Pozniej REFRESH i powinno dzialac

zrobiłem duży klops

sssssssssssss

a czy moze to savy nie sa spakowane?

pamietaj ze je powinienes wrzucic bezposrednio do tego foledru. Nie np. poprzez utworzenie nowego katalogu.

no to nieladnie. Tak przy kompie?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

tak zrobiłem wgrałe w folder SAVE

Ale ty oszczedny w słowa jesteś :?

Zrobiłeś i co? Działa juz czy dalej nie?

Save z diablo składa sie z 3 plików o tej samej nazwie a innym rozszerzeniu. Sprawdź czy tak masz. Poza tym jeśli to są save’y z LoD to Diablo bez dodatku ich nie zobaczy, może tu jest problem?

Ja bym go nie nazywal lamerem

po pierwsze nie musi nia grac, moze chcial sobie tylko popatrzec, skad wiesz ze cheatowana?

Save skłąda się z 2/3 plików, postać powinna być widoczna zarówno w dodatku jak i zwykłej grze, musisz być w posiadaniu tej samej lub nowszej wersji gry (tzw. sejw z gry wersji 1.07 nie będzie działął na wersji 1.01).

A widzisz wogóle tą postać?

lukaszzek , daruj sobie takie komentarze i odzywki.

Post idzie w kosmos.

Wersje gry sprawdź

z sejwa ma być 4 pliki

wszystkie tam sa :?:

i czy nie masz sytuacji ze sejw jest w folderze?? Ma być luźno bez folderów same pliki

a to nie prawda że w save z diablo ma się 4 pliki(zależy jak postać daleko i ile ma zadań rzeczy itp.) ja tam nigdy nie miałem problemów z save’ami poprostu kopiujesz je do folderu save i powinno być OK

No tak zapomniałem, jeden z postacią wystarczy z mapą jest zbędny i jakiś tam jeszcze, ale najlepiej jak jest 4