Diablo 2 - kim grać?

Która postać waszym zdaniem jest najlepsza

Chyba zawsze najłatwiejszą i najbardziej wszechstronną postacią na początek, do levelowania, szukania, itd. była czarodziejka. Przynajmniej kiedyś, ale teraz - na tych nowych wersjach - to nie wiem. Dawno nie grałem.

Rozumiem, że chodzi o grę w sieci, nie single.

Ja gram do dziś Nerkromantą. Moją drugo połówka gra Czarodziejką. Zaś oboje unaliśmy iż najgorszy jest Palladyn.

Tylko czarodziejka

Ja grałem wszystkimi postaciami i jakoś najlepiej mi się gra czarodziejką, chociaż nowe patche trochę ją osłabiły. Necro też jest dobry. Zależy, jaki styl gry preferujesz. Jeżeli grasz spokojnie, na dystans, to polecam czarkę lub necro, jeśli zaś wolisz wartką akcję to zdecydowanie najlepszy jest barbarzyńca. Postaci jest 7 a ich możliwości rozwoju przeogromne. Proponuję eksperymenty :slight_smile:

Słyszałem że Nekro ma pociski na poziomie 3000-4000 obrażeń. Czy to prawda?

Paladyn z młotkami, jest całkiem dobry i sprzętu dobrego nie potrzebuje. A mój typ to Necro wskrzeszający szkielety :slight_smile: na singlu

Nekro ze szkieletami to na jakim poziomie chodzisz ja wszystko ładuje w Bona

Grendel_2006 , tez gram czaro, ktora wykastowali na patchu 1.12a

co do palladyna to na 1.12a postac nie do zabicia na singlu, jak ktos chce (zobaczyc co i jak) to moge wyslac:

  • barb 86

  • czaro 86

  • pallad 85

czaro moja, barb i pallad braci

Jakie zmiany wnosi ten patch??

boger ja z żoną gram w duecie na zawsze Necro i czarodziejka. Co do Palladyna może i jest nie do zabicia ale jakoś mi nie pasuje - gotycka dusza i ten Necromanta lepiej mi pasuje. Z oczy mu lepiej patrzy :smiley:

Ogólnie D2 skończyłem wszystkim 7 postaciami. Nie umiem się przekonać do Zabójczyni i Druida.

hehe, jezeli dobrze pamietam to rozwinieta Zabójczyni ma 11k obrazen

my gramy: barb (na magiczne) + pallad(normalnie) + moja czaro(na magiczne) jako wsparcie, z aura barb i palladyn tak szybko bija ze nawet nie widac tylko slychac :slight_smile:

zauwazyliscie ze w zaleznsci jak sie gra wlaczy to lepsze itemy wypadaja, u nas testem jest Rakanishu jak wywali 2 zolte albo lepsze itemy to drop bedzie dobry

U Nekro na wysokich poziomach lepszy jest Duch kości czy lodowa strzała??

Nekro na przywołania jest świetny na krowy, sam gram już drugi sezon i naprawdę można się dorobić na itemach socked oraz hr’ach, bo często padają.

Możesz też próbować zarobić soso mf, moja z tego laddera ma coś około 523 magic find’a, ale niestety słabo dropi.

Nekromanta jak i czarodziejka są prostymi postaciami. Polecam poczytać buildy. Sam znam świetne forum o tematyce d2, na którym możesz również handlować. Napisz mi pm, a wyślę ci link ;). Gram w d2 już 3 lata na battle necie, jeśli będziesz potrzebował porady, wal śmiało.

Mała legenda:

Soso - Czarodziejka

Mf - Magic Find

Ladder - sezon

Hr - High Rune - Bardzo wartościowe i wysokie runy.

Buildy - Taktyki budowania postaci, itemy, skille, atrybuty

Co zrobić z kluczami terroru żeby walczyć o amulet 2 do wszystkich umiejętności??

Klucze terroru są potrzebne do pójścia na organy.

Istnieją 3 rodzaje kluczy:

  • Terroru [z Hrabiny]

  • Nienawiści [z Demonologa]

  • Zniszczenia [z Ninthalaka]

Co do amuletu, to nie możesz “walczyć” o niego.

Co najwyżej możesz próbować się zamienić, Terror key’s za Amu +2.

hehe, ja grałem palkiem ale średnio mi przypadł do gustu. Mój wujek przeszedł całą grę barbarzyńcą i pamiętam, że mówił, iż lepiej mieć jeden dobry dwuręczny miecz niż miecz i tarczę.

Ahh, stare dzieje, chyba sobie zainstaluję na nowo :wink:

D2 zawsze jest na dysku. Zresztą to jedyna gra na PC jaką włączam. Czekam na D3 z ogromną niecierpliwością. Będzie super granie. Jak znajdzie się jeszcze chwila wolnego to musze zebrać ekipę i zagrać w 8 na lanie :smiley:

Gra na lanie jest beznadziejna, polecam zakupić oryginał, który kosztuje 55 złotych i pograć sobie na Battlenecie.