Diablo 2 - problem z wykonaniem zadania

Jestem w akcie 2. Mam problem z przejściem zadania “Laska Horadrimów” znalazłem już wszystkie elementy tej laski i połączyłem je ze sobą za pomocą kostki następnie trzeba było się udać do Caina, który mówi że należy laskę zanieść do komnaty Tal Rashy i tu zaczyna się problem bo nie wiem gdzie znajduję się ta komnata ??

Szukałem już na różnych stronach o Diablo 2 ale tam nic takiego nie pisze.

Proszę o pomoc.

Najpierw zabij Demonologa w Tajemnym Sanktuarium. Poczytaj lekturkę - z niej dowiesz się jaki jest prawdziwy znak grobowca Tal Rashy. Wchodzimy przez czerwony portal i znajdujemy się w kanionie maga :slight_smile: Teraz do wyboru:

:arrow: Jeśli chcesz skarby i exp to wchódź do każdego grobowca

:arrow: Jeśli chcesz szybko przejść akt szukaj grobowca z odpowiednim logosikiem (ten powinien pojawić ci się w liście questów).

Grasz na BN czy na singlu? Jak BN to moglibyśmy razem pograc :stuck_out_tongue:

ah :slight_smile: idz to tego palacyku Jerhyma i idz na sam dol tam bedzie cos jakby dwa slonie rogi tworzace jakby rame do drzwi kliknij a otworzy ci sie portal cos jak w tristram

tam idz w kazda strone az nie znajdziesz demonologa ( taki niby czarodziej :slight_smile: ) zabij go kliknij na ten dziennik otworzy sie kolejny port wejdz w niego :slight_smile: a dalej to juz szukaj grobowca :slight_smile:

pozdrawiam i zycze milej gry :twisted:

Tajemne Sanktuarium też nie wiem gdzie jest. :?

Ehh… wchodzisz do zamku Jerhyna. Stamtąd coraz niżej, z haremu trafisz do pałacowych piwnic. Na bodajże 3 lub 2 poziomie znajdziesz taki trójkąt. Kliknij a otworzy ci się portal. Wejdz w niego. Powinieneś znaleźć się w takim jakby miejscu w kosmosie. To jest to tajemne sanktuarium

A gdzie jest zamek Jerhyna :? ??

… jestes w 2akcie ten wielki palac po lewej stronie w gornej czesci miasta :slight_smile:

Dzięki wam już wszystko wiem. :smiley:

jestem w tajemniczym sanktuarium.jest duzop tych portali… :confused: nie kumam co dalej,siedze i siedze,mysle i myśle :wink:

Wchodzisz do sanktuarium (tam masz zabić demonologa :mrgreen: ). Na środku masz waypoint i 4 drogi do wyboru. W jednej z nich jest demonolog - trochę szukania. Jak masz czarkę z teleportem to o wiele łatwiej jest go znaleźć. A jakąpostacią grasz? 8)

Jest tylko jedna odnoga z czerwonymi portalami, jedna z prostą drogą, jedna ze schodami i jedna z takimi jakby tarasami. Co do czerwonych portali, jeśli się nie myle, to one teleportują “po przekątnej”. Musisz zbadać każdą odnoge. Na końcu trzech z nich są skarby, a na końcu czwartej jest platforma i Demonolog wraz z obstawą. Po jego zabiciu cztasz księge z najdującą się na stojaku. Po przeczytaniu o twiera się portal do Kanionu maga, gdzie w centralnym punkcie jest waypoint.