Diablo 2 wersja (v1.14D) Brak Dobrej rozdzielczości i Grafiki

Cześć… Dorwałem Ostatnio Starą gierkę Mianowicie Diablo 2 myślałem że sobie pogram ale na starcie pojawiły się problemy mianowicie Brak Ustawień opcji Grafiki Gra chodzi mi w rozdzielczości 640x480 800x600. Dzięki tej rozdzielczości Obraz To jeden wielki Piksel na ekranie rozmyty… Pytanie do was czy jest sposób na to żeby Przerobić grę zmodyfikować abym uzyskał Rozdzielczość Full HD 1920x1080.+ Polepszając zwiększając Grafikę żeby zamienić Ten Piksel rozmyty na Coś co będzie widoczne i wyraźne I Wszystkie czcionki w ekwipunku i inne rzeczy były Wyraźnie czytelne i Ostre… Pozdrawiam :slight_smile: jeśli ktoś wie jak to zrobić niech Poradzi gram na Wersji v1.14D Gdyby było to potrzebne :slight_smile:

Kupić wersję remastered z FHD. Z modami na battlenecie, o ile działa jeszcze, nie pograsz raczej.
Ewentualnie w panelu kontrolnym kart AMD widziałem kiedyś opcję „poprawy pikselozy” - image sharping to chyba było. Jak masz kartę NV, to nie wiem, czy mają to. :slight_smile:

PS. Kup mniejszy / starszy monitor, w to grało się na monitorach standardu 4:3 , 17 cali i 800x600, grafiki naprawdę nie będą wyglądały dobrze na 24 FHD 16:9 . :slight_smile:

No cóż Próbowałem wkleić do folderu Gry Moda Multi Resolution Mod D2MultiResMod. To prosta aplikacja pozwalająca na podbicie rozdzielczości do współczesnych standardów.ale okazało się że z tą wersją Którą ja mam on nie działa modyfikacja obsługuje najwyżej wersję 1.12 a ja mam v1.14D Szukałem Też po sklepach Remastera z FHD nie ma albo są same klucze albo wersje pudełkowe bez dopisku Remaster i FHD. to chyba nie da się wgrać modyfikacji żadnych Do mojej wersji gry bo nie będą mody działać :smiley: :slight_smile:

Przerażające demony, dzielni poszukiwacze przygód i odrodzony świat Sanktuarium. Ciesz oczy majestatem mieszkańców tej niesamowitej krainy w ultrawysokiej rozdzielczości 4K (2160p) i oprawie graficznej zremasterowanej na współczesne komputery PC… Lub wyrusz w podróż do przeszłości i graj w Diablo II w starym stylu, dzięki wersji Legacy dostępnej za naciśnięciem jednego przycisku.
Diablo® II: Resurrected (blizzard.com)
VG247 – Diablo 2: Resurrected is out in September – Aktualności Steam (steampowered.com)

Akurat na powrót do szkoły będzie na osłodę. :wink:

Właśnie też To zobaczyłem i o to mi chodziło o taką grafikę a nie piksele wszystko w najlepszej jakości Grafika wygląda Lepiej niż w Oryginalnej 2 i na pewno będzie można jeszcze zwiększyć sobie aby była ładniejsza i o taką grę mi chodziło Tylko Nadal nie ma jej nie wyszła… xd i te wymagania sprzętowe :smiley:

Wymagania nie są znowu takie złe, jak obniżysz detale, to na integrze w Ryzenie pewnie pójdzie.
Zresztą wymagania w oryginale były zaniżone, pamiętam jak dziś lagi, kiedy prowadziłem armię szkieletów do boju. :wink:

Ja tam już buduję kompa na rekomendowane w Resurrected :laughing:

Dorwałeś klasyka to z klasykiem się pałuj. Ustawień domyślnych nie zmienisz - takie były czasy. Ew. uruchom w oknie i zmniejsz rozdzielczość ekranu natywnego.

A jak nie, to polecam poczekać do 23 września i swoją premierę będzie miał odświeżony i dostosowany do technologii 2021 roku, remaster Diablo 2 - Ressurection.

lordjahu Tylko wiesz ja tą Grę dorwałem bo myślałem że Będzie Ona Grywalna w Full HD 1920x1080 Skąd miałem wiedzieć że ona jest Tak Zrypana… dopiero po włączeniu się dowiedziałem :slight_smile: Tu masz rację muszę czekać na Ten Remaster Który wygląda zdecydowanie lepiej graficznie niż oryginał Który to jeden wielki Piksel :slight_smile:

Wystarczyło zapytać na forach przed zakupem.

Tak Więc na razie przejdę sobie Diablo 3 Battle chest ze wszystkimi dodatkami i opcjami na modyfikacje gry wgrywanie Modów i lepsza rozdziałka i Grafika Ultra :slight_smile: czekając na Ressurection :slight_smile:

1 polubienie