Diablo II z odpaleniem gry

(Konanekpl11) #1

Witam!

Zachciało mi się zagrać w Diablo II. Kupiłem oryginał. Zainstalowałem wszystko bez problemów, ale jak chce włączyć grę to jest cały czas czarny ekran, a w lewym górnym rogu jest mała kratka biała. Wie ktoś o co w tym chodzi? Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam.

KonanPL , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Pturkowski) #3

Sterowniki do grafiki. Włącz VidTest (chyba ta się nazywa plik) i przestaw na 2D i zobacz czy wtedy działa. Jeśli tak, to na pewno problem ze starami do karty graficznej. Podaj jaki masz sprzęt. Polecam gre na US. East :slight_smile:

(Konanekpl11) #4

Windows XP Professional Wersja 2002

Dodatek Service Pack 3

Intel® Core2 Duo CPU

E6750 @ 2.66GHz

2.67 GHz

2.00 GB RAM

GeForce 8600 GT 256 mb

(Rmk) #5

Masz samo DIablo II czy z dodatkiem Pan Zniszczenia ? Ale po objawach widać że masz samo Diablo II które ma problem z pamięciami DDR (czarny ekran podczas ładowania). Poczekaj 2 godziny a gra się włączy lub musisz wgrać dodatek który patch-uje grę ewentualnie wgrać z neta patch 1.12

(bot--killer) #6

Pamiętam że też miałem coś podobnego. Przed włączeniem gry pokazuje się test karty graficznej. Trzeba go zrobić...

(Konanekpl11) #7

Ok. Już wszystko załatwione. Wystarczyło pobrać najnowszego patcha i wszystko było ok.