Diablo III laguje na laptopie spełniającym wymagania rekomendowane

Witam pisze tu trochę za kolegę bo on twierdzi że ten problem może rozwiązać tylko informatyk mi wydaje się jednak że można jakoś temu zaradzić. Problem mianowicie polega na tym że gra nie chodzi płynnie. Kolega zauważył również że gra odpala się na karcie graficznej zintegrowanej a nie na AMD Radeon R5 M330 . Gdzieś wyczytałem że karta powinna się przełączyć sama kiedy ta zintegrowana nie daje rady jako “wsparcie” ale kiedy kolega ustawił maksymalne ustawienia graficzne to w menadżerze zadań pokazało na niej 99% użycia , zużycie procesora to 32% ramu kolega ma 8GB. Z ciekawszych rzeczy powiedział mi to że tylko WoT działa mu na AMD a reszta gier ze zintegrowanej leci , CS mu działa WoT mu działa a Diablo III lagi nawet na low . Wiecie czym to może być spowodowane ? Bo mi na myśl tylko przychodzi zabawa ze wszystkimi rozdzielczościami. Prosił bym o pomoc jeśli ktoś coś wie w temacie .

Podaj specyfikację sprzętu
Jakie temperatury podczas gry ?
Sterowniki zainstalowane ?

Intel pentium 4405u 2.10GHz 2.11GHz
AMD Radeon R5 M330
8GB ram
64 bit win 10
stery aktualne sprawdzane minute temu
temperatura chyba nie ma znaczenia bo to laguje od startu gry i tak jak pisałem world of tanks i CS śmiga hyh , a diablo nawet na low nie chce z tym że WoT odpala się tylko na AMD

Minimalne wymagania sprzętowe Diablo III:
Procesor: Intel Pentium D 2.8 GHz

tak się składa ze odpaliłem grę też na swoim laptopie z i5 i było to samo na szczęście już doszedłem do tego o co chodziło , i nie uwierzysz gra działa u mojego kolegi na laptopie z tym oto procesorem który wymagań nie spełnia bez lagów … wystarczyło przełączyć żeby gra działała w 32 bitach.