Diablo III Starcraft 2 problematyczna Instalacja

Cześć :slight_smile: usunąłem niechcący z battleneta D3 razem z Starcraft 2. teraz chciałem je zainstalować sobie od nowa na nowej partycji oddzielnej… niestety z płytą z grą w napędzie gra nie pobiera się nic nie rusza ciągle stoi 0% to samo mam ze starcraftem pisze mi pobrało 25% aktualizacji i dalej stoi pomimo że ikona gry pojawiła się na pulpicie gra się nie pobiera do końca… ktoś z was używa battleneta ma na nim gry Spotkał się z czymś takim… ? czy tylko mi. aplikacja coś. świruje… awaria czy coś wcześniej te gry pobierały mi się normalnie nie było czegoś takiego w starcraft 2 jest tak samo czerwony pasek postępu dobija do 25-20% i już dalej nic się nie dzieje… gra dalej nie zasysa :frowning::frowning:

spróbuj wyłączyć firewalla/antywirusa czy inne softy zabezpieczające.
spróbuj usunąć cały battle net wraz z jego pozostałościami i spróbować ponownie
nie wsadzaj płyty tylko pobieraj od razu przez program, ■■■■■żer zadań cokolwiek pokazuje na tym procesie że coś robi? używa dysku, cpu, sieci?

zawsze możesz też iść na:
https://eu.battle.net/support/pl/

Battleneta kasowałem usuwałem foldery z dysku C pozostałości instalowałem na nowo z oficjalnej Strony Niestety to nic nie zmieniło Dalej to samo Wprowadzanie Aktualizacji Bla bla Bla 0% instalacji pobierania Obu gier
:slight_smile: windows defender nie ingeruje chyba w battleneta… innego programu nie mam zapora systemu Aktualnie wyłączona całkowicie jest niestety Support blizzarda mi nie pomoże. wcześniej te gierki normalnie z płyty instalowałem


czy to blizzard ma jakąś awarię serwerów sieci aplikacji czy jaki Luj próbowałem na Laptopie instalować z płytą w napędzie To samo co na Screenie z Diablo :frowning: nie mam pojęcia

Przeinstaluj proszę aplikację BattleNet. Usuń także wszystkie pozostałe pliki. Wciśnij klawisz Windows i R i wyszukaj po kolei:

%LOCALAPPDATA%

%APPDATA%

%TEMP%

%PROGRAMDATA%

Z tych lokacji usuń wszystkie foldery które nazywają się: Battle.net, Blizzard albo Blizzard Entertainment. zrestartuj komputer i ponownie zainstaluj aplikację BattleNet.

Jeśli to nie pomoże - najlepiej skontaktuj się ze wsparciem technicznym Blizzarda, dołącz logi. :wink:

Niestety Nic nie pomogło… próbowałem tego co mówiliście kasowanie Całych folderów Battleneta instalacja gier bez płyty…= Wprowadzanie Stoi 0% pobierania Gry lub. tylko napis Wprowadzanie-wprowadzenie aktualizacji Gra się nie instaluje 0%- nie ważne czy z płytą czy bez :slight_smile: ciągle to samo jest niestety

Sprawdź czy ustawienie tej usługi systemowej coś pomoże.

Czy próbowałeś zmiany regionu przed instalacją gry? Nie wiem czy to działa tak samo jak na Steamie, tzn. zmieniasz serwer z którego gra jest pobierana ale można spróbować.

Cóż Spróbuję pozmieniać Region w Battlenecie z Europy na Azję Amerykę… chociaż wątpię że to coś da może winne jest to że mam Aplikację zainstalowaną na Dysku D a gry instaluję na Dysku F zamiast na dysku systemowym C ale nie kumam tej wprowadzanie aktualizacji… cały czas mi to wyskakuje i przez to nie idzie normalnie Pobierać i instalować niczego… gra odpalona z płyty próba instalacji i co z płyty informuje o jakimś wprowadzaniu aktualizacji patcha

Wybór miejsca instalacji gier nie powinien mieć znaczenia.

Rozumiem że z twoim połączeniem sieciowym jest wszystko ok? Kabel? Wi-fi? Nie używasz żadnego proxy ani VPN do łączenia z siecią?

Zmiana ustawienia usługi coś dała?

Używam Internetu z routera po kablu sieciowym podłączonym końcówkami Router Komputer Gniazdo RJ45 :slight_smile: z połączeniem internetowym nic się nie dzieje działa dobrze z pobieraniem np z EPIC Steam wszystko działa normalnie i pobiera mi tylko ten Battle net wywala ciągle Wprowadzanie aktualizacji albo oczekiwanie na inną aktualizację pomimo że nic się nie aktualizuje ■■■… :frowning: Logowanie pomocnicze mam ustawione na stan usługi zatrzymano i tryb uruchomienia Ręczny Nic przy tym nie grzebałem… takie było cały czas :slight_smile: VPN proxy nie używam tego wyłączone są :slight_smile:

Czy w ustawieniach Battle.net, kategoria Pobieranie, masz włączone jakieś limity pobierania (sekcja Przepustowość sieci)?


Wszystko ok. Nie wiem co jeszcze można poradzić. Na razie wystrzelałem się z pomysłów. Może ktoś inny będzie miał pomysł.

spróbuj w aplikacji włączyć tryb beta

Sprawdź logi na routerze czy nie jest ruch blokowany, kiedyś downloadery blizzarda też pobierały przez p2p oprócz http
Załóż nowego użytkownika windowsa i z jego poziomu spróbuj zainstalować.

Na Starym Laptopie WIN7 Słaba Karta i procek którego użyłem do testu Z płytą w napędzie Instalacja zasysała Normalnie 48% było na pasku postępu zielony Pasek ta sama płyta w stacjonarce Czerwony Pasek Wprowadzanie Aktualizacji Oczekiwanie na inną Aktualizację bla bla bla oczekiwanie na inną aktualizację i ni huhu tylko jeszcze ta prędkość nie daje mi spokoju… :frowning: na starym Komputerze Instalka Rusza zasysa na PC głównym na którym gram Nic z tego