Diablo2

witam jak to jest ze wczoraj wieczorem gralem na singlu w te wlasnie gre bez laczenia z netem poprostu sam dla siebie.Dzis chce grac a moja postac zniknela tzn w katalogu z gra w save-jest moja postac tzn pliki z moja postacia a gdy odpalam gre nie ma poprostu nie istnieje.Mial ktos moze taki problem albo co nalezy zrobic,dodam ze wklejanie przenoszenie nie przynioslo efektu.pozdrawiam i prosze o porade :o :smiley: :smiley: :slight_smile:

może to była postać ‘zawodowa’, czyli taka, którą się traci, jeśli zginiesz w walce.

nie da rady bylem do wczoraj w 4akcie i wierz mi wiele razy liczylem glebe a gre skonczylem normalnie tzn nie zabili mnie bezpiecznie dotarlem do celu.niewiem co jest

może pliki z savem mają jakieś dziwne atrybuty? kliknij na nie prawym myszki -> właściwości i sprawdź tam

nie czitowales? jak edytowales save jakims programem to postac mogla zniknac.

tlumacze nic nie przerabialem nie edytowalem w zaden sposob mojej postaci wyszedlem z gry zaczalem grac pozniej i nic niema niewiem co robic a sawe sa to jest wlasnie dziwne

Nie potrafię Ci dać odpowiedzi. Czy inne save’y też tak sie zachowuja? Moze zreinstaluj gre? Sprawdz antywirem? Sprawdz rozszerzenia plików? Moze jakis plik przy przenoszeniu sie zawieruszyl? Moze pies zjadł jakis plik? albo inny prosiak? :smiley: