Diagnostyka z Game Booster v3.3

Gram aktualnie w Wiedzmina i zastanawia mnie, czemu gra się zacina. Kiedyś nie było najmniejszych problemów. Sciągnąłem Game Boostera i zrobiłem w nim diagnostyke :

http://wklejto.pl/118630

Czy jest tutaj coś mogącego spowalniać komputer ?

Przy skanie z OTL zawiesza się przy Scanning service :Wwansvc … Czekać, czy nie ?

Jeżeli się zawiesza to użyj trybu awaryjnego.

Zawiesza się nawet w trybie awaryjnym :confused:

Ten program ma w sobie trojana

Po pierwsze, wszelkie gameboostery to syf, po drugie “Intel® HD Graphics Family” no czego ty chcesz od laptopowej integry z takiej serii?

Marcin1025 większej bzdury jak to że Game Boster 3.3 ma w sobie trojana,to ja już dawno nie czytałem.Chyba że nie stać ciebie na oryginalny program i ściągnąłeś sobie Game Boster 3.3 z niespodzianką :wink:

A oto scan programu - https://www.virustotal.com/file/4c65de4 … /analysis/

Wykrywany jest trojan po zainstalowaniu programu.

Marcin1025 proszę,nie pisz takich bzdur (Wykrywany jest trojan po zainstalowaniu programu.) ten trojan jest FENOMENALNY oszukuje wszystkie antywirusy.Marcin1025 widzę że nie wiesz jak działa antywirus :lol: :smiley: Instalujesz program,trojan w programie chce się zainstalować w tym momencie działa antywirus który blokuje trojana i kasuje instalkę.Według ciebie nie da się wykryć trojana przed uruchomieniem/instalacją autorzy antywirusów to dąbki :wink: bo w każdym anty jest opcja skanowania plików,po co jest ta opcja jak ona nie działa (według ciebie) zastanów się nad tym co piszesz.

Ps.Tacy “spece” jak ty wyłudzali kiedyś pieniądze,za wymianę pamięci uszkodzonej przez wirusa :lol: (lata Commodore&Amiga)

A sterowniki do karty graficznej zainstalowane ??

Start >> Uruchom >> wpisujesz komendę dxdiag , pojawi się okno klikasz NIE , następnie sprawdzasz w zakładce ekran poszczególne funkcje:

  1. Przyspieszenie DirectDraw

  2. Przyspieszenie Direct3D

  3. Przyspieszenie teksturowania AGP.

Powinno być włączone wszystko, w zależności od tego też jaką masz kartę graficzną.