Diagnozowanie, naprawa po starcie

Witam. Odpalam przed chwila komputer, przychodze po chwili I wita mnie okno ze automatyczna naprawa nie powiodla sie. Po kazdym restarcie/probie uruchomienia wyskakuje mi to samo, systemu nie da sie uruchmoic. Probowalem w trybie awaryjnym, dalej to samo. Ktos ma jakies pomysly?

A przywrócenie do ustawień fabrycznych próbowałeś.

Probowalem przywracania systemu, ale nie mam zadnego punktu, a ustawienia fabryczne spowoduja utrate danych na dysku, a tego bym nie chcial…

Tak masz rację, to utwórz butowalny nośnik linuksa uruchom life/usb i skopiuj najpotrzebniejsze dane na dysk zewnętrzny

W porzadku, narazie wpisalem jakies komendy do cmd i jakas magia sie dzieje, jak skonczy to zrobie tak jak powiedziales. Swoja droga, to mozliwe jest aby o tak o z dnia na dzien popsul sie system?

Jak widać nie tylko ty masz problem.
Z resztą z tego, co widziałem to ostatnio Win10 do nowego buildu się uaktualnił 15063. (może już wcześniej był, bo rzadko zaglądam w win :stuck_out_tongue:)

O prosze, pierwszy raz tak mam. Akurat w tym co wyslales napisane jest, ze komputerow domowych nie powinno to dotknac, no ale wierze ze to wlasnie wina tych updatow, a nie moja.