DIALOG - mało stabilny net / NETSTAT duzo wpisów

(Pomocy1) #1

Witam.

Mam problem z internetem Dialog 2 mbit.

Od wczoraj net się sypie, nie jest w ogóle stabilny, stronki działają bardzo wolno, nieraz załadują się szybciej...

Mam Windows XP SP2 + Firewall włączony + Eset Smart Security

Dzwoniłem do dialogu i kazali wpisać komendę w wierszu polecenia: "netstat", pojawiło mi się dużo linijek - co świadczy o virusie według konsultantów (max powinno być 5 linijek tylko) a ja mam ze 100. Skanowałem PC Esetem i nic nie pomaga - nie wykrywa virusa.

lol dziwne teraz wpisałem netstat i pojawiło się tylko 9 linijek, wpisałem znowu i pojawiło się dużo linijek.

Proszę o pomoc pozdrawiam :frowning:

(Hitm3n) #2

Daj logi z HijackThis i ComboFix. A co do samej komendy 'netstat' u mnie wyświetla ileś tych linijek też, i wg mnie to nie zależy do tego, czy masz virusa, tylko od połączeń aktualnie nawiązanych (gg, internet, skype, p2p itp)

(Pomocy1) #3

Ok, ściagne pózniej te programy i dam log. Teraz skanuje DrWeb. Odezwe się.

Ok mam LOG z Hijackthis:

LOG z COMBO FIX

P.S Mogę już usunąć te pliki na partycji C: pliki cmldr, Boot.bak, txt ComboFix, folder Qoobox ???

Teraz wszystko w waszych rękach. :smiley:

-- Dodane 23.03.2009 (Pn) 20:35 --

Więc ktoś pomoże? :frowning:

(huber2t) #4

otwórz notatnik i wklej

Z menu Notatnika -> Plik -> Zapisz jako -> Zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą Fix.reg

Uruchom ten plik, uruchom ponownie komputer

Skorzystaj z Malwarebytes' Anti-Malware

(Pomocy1) #5

hubert, a do czego jest kod co podałeś :smiley:

Z programów to używam Eset smart security, firewall i dr Webem skanowałem PC 1,5h pełne skanowanie.

(Frog) #6

Pomocy1 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Hitm3n) #7

No napisał przecież, że masz to do notatnika wkleić i zapisać jako plik Fix.reg (zmieniasz format zapisu z Dokument tekstowy na Wszystkie pliki, żeby mógł zapisać jako plik rejestru). Poza tym, logi wkleja się tutaj albo tutaj, żeby nie robić bałaganu.

(Pomocy1) #8

Wpisałem ten plik do rejestru.

-- Dodane 25.03.2009 (Śr) 21:36 --

co dalej?? net nadal zamula