DIALOG - mało stabilny net / NETSTAT duzo wpisów

Witam.

Mam problem z internetem Dialog 2 mbit.

Od wczoraj net się sypie, nie jest w ogóle stabilny, stronki działają bardzo wolno, nieraz załadują się szybciej…

Mam Windows XP SP2 + Firewall włączony + Eset Smart Security

Dzwoniłem do dialogu i kazali wpisać komendę w wierszu polecenia: “netstat”, pojawiło mi się dużo linijek - co świadczy o virusie według konsultantów (max powinno być 5 linijek tylko) a ja mam ze 100. Skanowałem PC Esetem i nic nie pomaga - nie wykrywa virusa.

lol dziwne teraz wpisałem netstat i pojawiło się tylko 9 linijek, wpisałem znowu i pojawiło się dużo linijek.

Proszę o pomoc pozdrawiam :frowning:

Daj logi z HijackThis i ComboFix. A co do samej komendy ‘netstat’ u mnie wyświetla ileś tych linijek też, i wg mnie to nie zależy do tego, czy masz virusa, tylko od połączeń aktualnie nawiązanych (gg, internet, skype, p2p itp)

Ok, ściagne pózniej te programy i dam log. Teraz skanuje DrWeb. Odezwe się.

Ok mam LOG z Hijackthis:

LOG z COMBO FIX

P.S Mogę już usunąć te pliki na partycji C: pliki cmldr, Boot.bak, txt ComboFix, folder Qoobox ???

Teraz wszystko w waszych rękach. :smiley:

Dodane 23.03.2009 (Pn) 20:35

Więc ktoś pomoże? :frowning:

otwórz notatnik i wklej

Z menu Notatnika -> Plik -> Zapisz jako -> Zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą Fix.reg

Uruchom ten plik, uruchom ponownie komputer

Skorzystaj z Malwarebytes’ Anti-Malware

hubert, a do czego jest kod co podałeś :smiley:

Z programów to używam Eset smart security, firewall i dr Webem skanowałem PC 1,5h pełne skanowanie.

Pomocy1 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No napisał przecież, że masz to do notatnika wkleić i zapisać jako plik Fix.reg (zmieniasz format zapisu z Dokument tekstowy na Wszystkie pliki, żeby mógł zapisać jako plik rejestru). Poza tym, logi wkleja się tutaj albo tutaj, żeby nie robić bałaganu.

Wpisałem ten plik do rejestru.

Dodane 25.03.2009 (Śr) 21:36

co dalej?? net nadal zamula