Dialog wadliwe modemy(aż 3)-czyli jaki modemUSB sobie kupic?

Witam wszystkich! Otóż mam :expressionless: internet z dialogu, od miesiąc próbuje coś z nim zrobić i ja i panowie z telekomunikacji którzy do mnie przyjeżdżają, bo zrywa co 10sekund połączenie z netem. Po tym jak dialog wysłał mi już trzeci zrywający połączenia modem T263R1-OA straciłem cierpliwośc.

Panowie z TP pozwolili mi na swoim laptopie(z XP) i modemie USB ZXDSL 852, wpisać moja nazwę użytkownika/ hasło. Internet śmigał i nie zrywał połączenia. Panowie powiedzieli żeby kupić sobie jakiś modem USB, bo ten T263R1 sie wogóle nie synchronizuje itd. i mam kilka pytań ponieważ mam Viste 64bit PL i czytałem że te USB ZXDSL 852 trudno zainstalować pod x64

i trzeba F8 wciskać przy uruchamianiu kompa albo się wcale nie da zainstalować.

jaki modem USB polecacie w miarę tani… żeby Dialnet chodzi beż zarzutu i co najważniejsze żeby nie było z nim problemów z instalacją pod Vistą 64bit

chyba że ktoś widzi jakieś inne rozwiązanie problemu/konfiguracje trefnego T263R1?

Najwygodniejszym rozwiązaniem podobnych problemów jest zakup routera ADSL, mniej problemów, większe możliwości i bezpieczeństwo.

Podzielam zdanie miałem podobny problem na neo.Wszystkiego próbowałem,aż wreszcie się wku… i kupiłem router.Jak ręką odjął,śmiga aż miło.Pozdro