Digital Media Keyboard 3000, intellitype 7 x64 i flip3d

Posiadam klawiaturę Digital Media Keyboard 3000, używam windows 7 x64, zainstalowałem sterowniki intellitype 7.0 x64. Klawiatura ta posiada klawisz flip3d, jednak gdy go używam działa on jak zwykły flip który możemy osiągnąć przez kombinację alt+tab, jak sprawić by klawisz ten działał jak należy? W konfiguratorze klawiatury mogę albo włączyć flip3d (który i tak działa jak zwykły flip), albo przypisać inną funkcję, albo wyłączyć ten klawisz.

a jakie masz sterowniki zainstalowane do grafiki ?? możliwe że nie te które posiadasz nie pozwalają na osiągnięcie efektu flip3d

Mam zainstalowane takie na których mam flip3d, uzyskuję go w pierwotny (klawisz windows+tabulator) sposób, ale nie chce mi działać pod tym dedykowanym klawiszem.

Spectator , właśnie miałem ten sam problem i szukając rozwiązania trafiłem na to forum.

Tak jak ty, mam Intellitype 7, Windows 7 x64 (Proffesional) i Digital Media keyboard 3000.

Flip 3D można ustawić następująco:

  • zakładka Key Settings w oknie konfiguracji Intellitype

  • na liście przycisków trzeba znaleźć Flip 3D

  • Configure

  • Choose from a list of commands

  • z listy komend trzeba wybrać Flip 3D zamiast domyślnego Flip

PS.

Sorry za odgrzanie trochę starego już tematu.

Dzięki :slight_smile: Ale w międzyczasie sam zdążyłem do tego dojść i niestety jakoś tak wyszło, że nie napisałem o tym w tym temacie. Ale i tak mimo wszystko dziękuję za opisanie tego rozwiązania.