DigitalPersona Personal niedziała z Firefox'em

Witam otóż posiadam Laptopa HP Pavilion dv5 z czytnikiem lini papilarnych (oprogramowanie do czytnika to DigitalPersona Personal).

Program do czytnika nie działa mi z przeglądarką Firefox (to znaczy chce zamiast wpisywać hasła i loginu używać czytnika lini papilarnych).

W przeglądarce Internet Explorer nie mam żadnego problemu, wchodzę np: http://profil.wp.pl/ daje palec na czytnik, wpisuje login i hasło i na następny raz jak wejdę na ta stronę daje palec na czytnik i mnie loguje. Chciałbym móc robić to samo ale w Firefox’ie, problem tkwi w tym że w Firefox’ie nie mogę zrobić tego samo co w IE tzn: w IE jak dam palec na czytnik to mam “Create Fingerprint Logon” gdzie wpisuje login i hasło daje ok, a w Firefox’ie wyskakuje mi menu “DigitalPersona Personal” i daje na “Create Fingerprint Logon” jednakże tam nic zrobić nie mogę.

Z góry przepraszam jeśli jest gdzieś taki temat ale ja go nie znalazłem na tym forum ani na innych.

Witam,

Problem tkwi w oprogramowaniu DigitalPersona. Prawdopodobnie masz wersję 3.0.*. Na stronie m.in. HP jest do pobrania wersja 3.1.0 która wspiera już programy takie jak Firefox 2.* i 3.*, MSN, Yahoo itd. Problem z DigitalPersona polega na tym, że podczas aktualizacji standardowej (z poziomu menu) nie widzi nowszej wersji a jedynie łatki. Po pobraniu wersji 3.1.0 powinno wszystko działać bez problemu - u mnie działa.

Pozdrawiam