Dioda miga i po chwili gaśnie - gamepad Speedlink XEOX

Witam posiadam pada Speedlink Xeox Pro Analog Gamepad kompatybilnego z PS3 jak i PC.

Mam pewien problem,gdy podłączam nadajnik USB dioda na nadajniku i na padzie chwilkę miga i po chwili gaśnie.

Proszę o pomoc !!

z tego co wiem musisz zsynchronizować pada z nadajnikiem jak to było na padach od xboxa i ps3, spróbuj wcisnąć i przytrzymać przycisk “xeox” na padzie i powinien zacząć szukać nadajnika z tyłu pada jest przełącznik PS3-PC ustaw na PC

filip__ , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jaki masz system? Masz odpowiednie sterowniki?

Ustawione mam PC,a jak przytrzymam dłużej ikonkę XEOX to ona gaśnie.

Windows 7 64bit,sterowniki odpowiednie mam wczoraj zainstalowałem od nowa.

Nie męcz się. Po prostu oddaj go na gwarancję. :slight_smile:

Wiesz,wolę rozwiązać ten problem,bo mieszkam w Tarnowie,a pada kupiłem w Częstochowie.

W jakim sklepie go kupowałeś?

Oj nie pamiętam,ale chyba RTV Euro AGD,jutro poszukam paragonu i napisze do nich przez internet czy dałoby się przesłać im to.