Dioda miga i po chwili gaśnie - gamepad Speedlink XEOX

(filip__) #1

Witam posiadam pada Speedlink Xeox Pro Analog Gamepad kompatybilnego z PS3 jak i PC.

Mam pewien problem,gdy podłączam nadajnik USB dioda na nadajniku i na padzie chwilkę miga i po chwili gaśnie.

Proszę o pomoc !!

(Lamerq2) #2

z tego co wiem musisz zsynchronizować pada z nadajnikiem jak to było na padach od xboxa i ps3, spróbuj wcisnąć i przytrzymać przycisk "xeox" na padzie i powinien zacząć szukać nadajnika z tyłu pada jest przełącznik PS3-PC ustaw na PC

(Dimatheus) #3

filip__ , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(jakubgross) #4

Jaki masz system? Masz odpowiednie sterowniki?

(filip__) #5

Ustawione mam PC,a jak przytrzymam dłużej ikonkę XEOX to ona gaśnie.

Windows 7 64bit,sterowniki odpowiednie mam wczoraj zainstalowałem od nowa.

(jakubgross) #6

Nie męcz się. Po prostu oddaj go na gwarancję. :slight_smile:

(filip__) #7

Wiesz,wolę rozwiązać ten problem,bo mieszkam w Tarnowie,a pada kupiłem w Częstochowie.

(jakubgross) #8

W jakim sklepie go kupowałeś?

(filip__) #9

Oj nie pamiętam,ale chyba RTV Euro AGD,jutro poszukam paragonu i napisze do nich przez internet czy dałoby się przesłać im to.