Diody na klawiturze

Szukam proramu, który w jakikolwiek sposób wykorzystywałby diody na klawiaturze, np. mrugałby w rytm muziki z winampa czy powiadamiałyby o nowej poczcie.

Wiem, że takie są, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć.

Może są na dobreprogramy.com ??

Niestety na Vortalu nie ma takowych.

Zmieniam dział na Poszukuję

jak znajdziesz takowy to please - daj znac

Jedyny program co widziałem był to prościutki program napisany w Assemblerze powodujący miganie diód

Pozdrawiam

a znasz jego nazwę albo wiesz skąd go można pobrać

Swego czasu widziałem podobne topicy. Są podobno odpowiednie pluginy do Winampa, które powodują taki efekt.

Może to coś pomoże:

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=8324&highlight=diody+plugin

Plugin do winampa powodujący miganie diód w rytm muzyki

http://members.lycos.co.uk/winamponline … d_lights_2

Nawet fajny bajer troche :):):slight_smile:

Sciagnalem ta wtyczke, zainstalowalem i podczas odtwarzanie muzy diody ani mrugna do mnie. Trzeba ja jakos skonfigurowac ??

A włączyłeś ją??? Niestety podczas działania tej wtyczki nie można nic napisać na klawiaturze bo jest szaleństwo z capsem na przemian wyskakują duże i małe litery.

Hmm no jasne, ze wlaczylem. A moze ona jest do okreslonej wersji winampa ?? Dziala pod wszystkimi ??

Dział pod wersją 2,xx i 5. w konfiguracji mam wybrane Classic VU meter, ale inne opcje też działają.A pozatym u mnie sie pisze normalnie podczas działania pluginu a wydawało mi sie że kiedyś sie niedało (ale niejestem pewien).

Ok juz zrobilem. Przeinstalowalem winampa a pozniej dopiero plugin zainstalowalem. Nie wiem co est ale poskutkowalo. :smiley:

czy można zrobić tak aby po włączeniu muzy ta wtyczka sama się włączała???

U mnie po wlaczeniu muzyki sama sie normalnie i legalnie wlacza.

Wejdź do Opcje=>Preferencje wybierz z menu Wtyczki i zaznacz opcje “Przy odtwarzaniu automatycznie uruchamiaj wtyczke wizualizacji”

Panowie trochę “powagi” migające diody to zapraszam na pierwszą lepszą “zabawę” nie dość ze oczy bolą od kompa to jeszcze diody migają !!

Fajny ten plugin tylko jak chcecie cos napisac to lepiej go wylaczcie :P.nie da się nic normalnie napisać

Problemy powoduje w win2000 i xp natomiast w win98 można normalnie pisać i używać shifta i capslocka.

JAk zainstaluje tą wtyczke i włącze ja to nie słysze muzyki a na dysku C:\ robią mi sie kopie odtwarzanych plików które zajmuja zamiast 5mb to np 44 mb