Diody na klawiturze

(Krzysiek487) #1

Szukam proramu, który w jakikolwiek sposób wykorzystywałby diody na klawiaturze, np. mrugałby w rytm muziki z winampa czy powiadamiałyby o nowej poczcie.

Wiem, że takie są, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć.

Może są na dobreprogramy.com ??

(fiesta) #2

Niestety na Vortalu nie ma takowych.

Zmieniam dział na Poszukuję

(Kiepas) #3

jak znajdziesz takowy to please - daj znac

(Qra69) #4

Jedyny program co widziałem był to prościutki program napisany w Assemblerze powodujący miganie diód

Pozdrawiam

(Kiepas) #5

a znasz jego nazwę albo wiesz skąd go można pobrać

(system) #6

Swego czasu widziałem podobne topicy. Są podobno odpowiednie pluginy do Winampa, które powodują taki efekt.

Może to coś pomoże:

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=8324&highlight=diody+plugin

(Psychol8) #7

Plugin do winampa powodujący miganie diód w rytm muzyki

http://members.lycos.co.uk/winamponline ... d_lights_2

(pysiu) #8

Nawet fajny bajer troche :):):slight_smile:

(Ks Kamilp Nr 8) #9

Sciagnalem ta wtyczke, zainstalowalem i podczas odtwarzanie muzy diody ani mrugna do mnie. Trzeba ja jakos skonfigurowac ??

(fiesta) #10

A włączyłeś ją????? Niestety podczas działania tej wtyczki nie można nic napisać na klawiaturze bo jest szaleństwo z capsem na przemian wyskakują duże i małe litery.

(Ks Kamilp Nr 8) #11

Hmm no jasne, ze wlaczylem. A moze ona jest do okreslonej wersji winampa ?? Dziala pod wszystkimi ??

(Psychol8) #12

Dział pod wersją 2,xx i 5. w konfiguracji mam wybrane Classic VU meter, ale inne opcje też działają.A pozatym u mnie sie pisze normalnie podczas działania pluginu a wydawało mi sie że kiedyś sie niedało (ale niejestem pewien).

(Ks Kamilp Nr 8) #13

Ok juz zrobilem. Przeinstalowalem winampa a pozniej dopiero plugin zainstalowalem. Nie wiem co est ale poskutkowalo. :smiley:

(Kiepas) #14

czy można zrobić tak aby po włączeniu muzy ta wtyczka sama się włączała???

(Ks Kamilp Nr 8) #15

U mnie po wlaczeniu muzyki sama sie normalnie i legalnie wlacza.

(Psychol8) #16

Wejdź do Opcje=>Preferencje wybierz z menu Wtyczki i zaznacz opcje "Przy odtwarzaniu automatycznie uruchamiaj wtyczke wizualizacji"

(Szatan74) #17

Panowie trochę "powagi" migające diody to zapraszam na pierwszą lepszą "zabawę" nie dość ze oczy bolą od kompa to jeszcze diody migają !!

(Jerry68) #18

Fajny ten plugin tylko jak chcecie cos napisac to lepiej go wylaczcie :P.nie da się nic normalnie napisać

(Psychol8) #19

Problemy powoduje w win2000 i xp natomiast w win98 można normalnie pisać i używać shifta i capslocka.

(Del15piero) #20

JAk zainstaluje tą wtyczke i włącze ja to nie słysze muzyki a na dysku C:\ robią mi sie kopie odtwarzanych plików które zajmuja zamiast 5mb to np 44 mb