Direct :(

Witam probuje uruchomic gierkę i wyskakuje mi błąd. No cable 3d hardware found on your system. This game requires Direct 3d compatible hardware that or Vertex and Pixel schaders version 1.1 or higher. Co to znaczy co robic :frowning: chce jeszcze dzis pograc w tą gre ;( help

Jaką masz kartę graficzną? Musi ona obsługiwać Pixel Shader!

jaką masz kartę graficzną ?

Moze nie obsługuje Vertex and Pixel schaders ?

Mam zintegrowaną na plycie nie wiem moze to geforce wiem ze ma 32 mb

to niestety nie pograsz :cry:

dlaczego?

Bo Twoja karta nie obsługuje Pixel, Vertex shader. Gry są coraz bardziej wymagające.

no ale przeciez to geforce 2 tylko na plycie ! moja siostra ma takiego samego geforce tylko oodzielnie :wink: i u niej dziala wsio :frowning:

Co to za gra?

True Crime - Streets of LA cos jak GTA musze sie wyluzowac przed matura pozabijac paru ludzików :slight_smile: a tu d… nie moge grac :frowning:

nieźle 8)

nie ma szan na uruchomienie tej gry w morde przeciez ten komp nie jest taki zly :frowning:

a jaki masz procek i ram ?

mam durona 1800 czegos mhz chyba :slight_smile: mam 240 ramów :stuck_out_tongue: 40 giga dysk a wiecej nie wiem :stuck_out_tongue:

w sumie to tylko grafa jest zła :?

u mojego kumpla na 32mb jako tako da sie grać

Jak byś w przyszłości chciała częściej grać to nie kupuj płyt ze zintegrowaną grafiką.

Może kupić ważne żeby płyta miała port AGP żeby dało się do niej zamontować normalną kartę graficzną :D. Przy wymaganiach nowych gier integra na płycie to tylko do komputerów biurowych w celu obniżenia kosztów całego zestawu.

zainstaluj najnowsze sterowniki do karty i directa najnowszego może to coś da :wink:

przecież jej karta nie obsługuje Pixel Shreder wiec po co ma instalowac najnowsze stery ? :evil: