DirectSound - problem

Witam, mam problem ponieważ w kompie od pewnego czasu nie mam dźwięku. Gdy chcę uruchomić np winampa wyskakuje mi błąd: DirectSound v2.49(d) kod błędu: 88780078. Nie wiem co mam w tym przypadku zrobić proszę o pomoc… z góry dzięki za wszelkie info :wink:

Podaj model płyty głównej

Witajcie, mam podobny problem. Komputer nie odtwarza dźwięków w ogóle. Ponadto nie widzi w ogóle karty dźwiękowej. Co mam zrobić pomóżcie, problem w tym, że nie mam płyty instalacyjnej ze sterownikami. Dziękuje za odpowiedź

Użyłam programu Everest i mój model płyty głównej to Dell Dell DM051 :wink:

Dodane 01.10.2011 (So) 17:53

Up! :wink:

Czy mógłby mi ktoś pomóc

Również bardzo prosiłabym o pomoc ponieważ za bardzo nie wiem co mam zrobić aby ten problem zniknął… z góry dziękuje za wszelkie informacje :wink:

Za mało informacji. Emi18 , ściągnij program cpu-z albo aida 64 extreme i podaj informację z zakładki model płyty głównej.

Witam. Dołączam się do tematu. Mój problem polega na tym, że po włączeniu komputera wszystko działa jak należy, lecz po pewnym czasie przestają działać jakiekolwiek dźwięki. Pomaga wtedy jedynie reset komputera. Nie wykluczam wirusa, bo wcześniej tak nie było, ale mam NODa32 i nic nie wykrywa.

Moja płyta główna to: Asus M4N68T-M LE V2. Sterowniki przeinstalowywałem, ale to nic nie dało.

Również proszę o pomoc