DirectVobSub - błąd rundll32.exe

Witam.

Opiszę krótko problem, a właściwie chyba jakiś błąd, który u mnie występuje.

Otóż jak wchodzę w systemie Windows XP do menu Start >>> Wszystkie programy >>> K-Lite Codec Pack >>> Configuration >>> DirectVobSub , to jak wchodzę w: to okienko DirectVobSub-a , a następnie bez żadnych zmian w nim po prostu je zamykam to w kółko wyskakuje nst. błąd rundll: tutaj

Co robić ? DirectVobSub jest filtrem napisów, a w powyższej lokalizacji jest też opcja resetu ustawień jako Reset to recommended settings : tutaj

Jest też taka opcja w K-Lite Codec Pack >>> Codec Tweak Tool >>> Configuration: DirectShow Filters >>> po wybraniu DirectVobSub wyskakuje: ten błąd.

W opcji Codec and Filter Management: DirectShow (x86) jest: Manage 32-bit DirectShow Filters, gdzie przy DirectVobSub jest niezaznaczone jak zresztą wszędzie tam ptaszkiem, co być może ma jakieś znaczenie.

Akurat niedawno w Windows Media Playerze oglądałem film z dodanymi napisami z sieci. WMP ma włączoną domyślnie opcję odtwarzania napisów polskich, nie wiem czy nie ma to z tym coś wspólnego ?

Chcę zapytać z czym mamy tutaj do czynienia, skąd wziął się ten błąd i czy to powinno w ogóle mnie martwić bo DirectVobSub jest filtrem napisów, ale jako dodatek do paczki kodeków K-Lite?

A może jedynym wyjściem z tego jest reinstalacja tej paczki kodeków i dobór i właściwe skojarzenie z systemem elementów w trakcie instalacji ?

Tutaj przyznam mam z tym trochę problem, jest tam tych elementów tak dużo, że ja nie bardzo się na tym znam i prosiłbym was o wsparcie w tym.

A z drugiej strony być może te komunikaty nie świadczą wcale o problemie, który występuje (de facto nie mam z tym problemów), tylko że przez taki a nie inny dobór tych składników (instalator proponuje ręczną edycję elementów), po prostu czegoś brakuje ? Nie wiem, poradźcie coś ! :frowning: