DirectX 9.0c End-User Runtime Web Installer

(Kyrneh1) #1

Witam.Chciałem zainstalować DirectX 9.0c ale nie wiem jak.Ściągnąć,i co dalej.Bardzo Was proszę o wytłumaczenie mi,gdyż będę to robił pierwszy raz samemu,i proszę o wyrozumiałość.Dziękuję.

(Agatonster) #2

Miklas

Utwórz nowy folder np. na pulpicie - po uruchomieniu i zaakceptowaniu warunków licencji instalator zapyta gdzie chcesz wypakować pliki , jest ich bowiem kilkadziesiąt + instalator - wskazujesz miejsce utworzonego folderu. Następnie uruchom instalator znajdujący się wśród wypakowanych plików , który skopiuje brakujące biblioteki oraz zaktualizuje te, które tego wymagają, lub zainstaluje wszystkie, jeżeli wcześniej nie miałeś DirectX. Po instalacji cały ten folder możesz usunąć, chyba że chciałbyś go zachować :slight_smile: ....

Pozdrawiam

(Kylek) #3

Instalacja DirectX jest jeszcze prostrza niż instalacja programu - trzeba zaakceptować umowę licencyjną i kliknąć "Dalej" kilka razy.

Jaki masz system operacyjny? W Windows XP SP2 jest już DirectX 9.0c i nie trzeba go doinstalowywać.

Odnośnie pobrania... Wejdź na http://www.microsoft.com/poland i tam po lewej będzie "Centrum pobierania". Bez problemu powinieneś znaleźć DirectX. Być może przed pobraniem trzeba będzie sprawdzić autentyczność systemu.

(Agatonster) #4

Owszem to integralny składnik SP 2, ale winno się go aktualizować o nowe wersje pojawiające się co miesiąc - w tym wypadku

DirectX 9 Runtimes (April 2007) Redistributable, którego nie trzeba szukać aż w witrynie downloadu Microsoft, bowiem dostępny jest w vortalu dobreprogramy... Miklas - to link do pełnej wersji, ale oczywiście możesz pobrać tylko aktualizacje Web...to już zależy od Ciebie

Pozdrawiam