DirectX 9.0c End-User Runtime Web Installer

Witam.Chciałem zainstalować DirectX 9.0c ale nie wiem jak.Ściągnąć,i co dalej.Bardzo Was proszę o wytłumaczenie mi,gdyż będę to robił pierwszy raz samemu,i proszę o wyrozumiałość.Dziękuję.

Miklas

Utwórz nowy folder np. na pulpicie - po uruchomieniu i zaakceptowaniu warunków licencji instalator zapyta gdzie chcesz wypakować pliki , jest ich bowiem kilkadziesiąt + instalator - wskazujesz miejsce utworzonego folderu. Następnie uruchom instalator znajdujący się wśród wypakowanych plików , który skopiuje brakujące biblioteki oraz zaktualizuje te, które tego wymagają, lub zainstaluje wszystkie, jeżeli wcześniej nie miałeś DirectX. Po instalacji cały ten folder możesz usunąć, chyba że chciałbyś go zachować :slight_smile:

Pozdrawiam

Instalacja DirectX jest jeszcze prostrza niż instalacja programu - trzeba zaakceptować umowę licencyjną i kliknąć “Dalej” kilka razy.

Jaki masz system operacyjny? W Windows XP SP2 jest już DirectX 9.0c i nie trzeba go doinstalowywać.

Odnośnie pobrania… Wejdź na http://www.microsoft.com/poland i tam po lewej będzie “Centrum pobierania”. Bez problemu powinieneś znaleźć DirectX. Być może przed pobraniem trzeba będzie sprawdzić autentyczność systemu.

Owszem to integralny składnik SP 2, ale winno się go aktualizować o nowe wersje pojawiające się co miesiąc - w tym wypadku

DirectX 9 Runtimes (April 2007) Redistributable, którego nie trzeba szukać aż w witrynie downloadu Microsoft, bowiem dostępny jest w vortalu dobreprogramy… Miklas - to link do pełnej wersji, ale oczywiście możesz pobrać tylko aktualizacje Web…to już zależy od Ciebie

Pozdrawiam