directX 9.0c problem z instalacją

Witam

Niedawno zakupiłem sobie gre battlefield 2. Po zainstalowaniu jej i właczeniu wyskoczył czarny ekran i był on przez jakieś 5 sekund. Wyczytałem na innym forum że potrzebny jest directX 9.0c który znajdował się na płycie wraz z grą. Po pierwszej próbie instalacji wyskoczył komunikat ze zbędna jest ta wersja direct’a ponieważ na dysku znajduje się nowsza. Postanowiłem go usunąć programem DirectX Eradicator. Po drugiej próbie instalacji wyskoczyo okienko “Wystąpił błąd wewnętrzny. Sprawdź plik directx.log w folderze Windows, aby rozpoznać problem”. Znalazłem go i zajrzałem tam ale nic mi to nie dało. Co dalej robić ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Sam się tak samo jak Ty ostatnio załatwiłem , że usunąłem sobie tym programem Direct’a i przy ponownej instalacji Direct’a pojawiał się taki sam komunikat , przewróciłem cały net do góry nogami w poszukiwaniu rozwiązania i nic nie znalazłem co by pomogło rozwiązać problem swoją wiedzę też wykorzystałem na maksa i nic i sobie jasno odpowiedziałem na swoje pytanie że po prostu system się wysypał i jedyną niestety rzeczą którą pomogła do stawianie systemu od nowa. Chyba że znajdzie się ktoś kto rozwiąże ten problem w co i tak wątpię.

Tak więc radze Ci to samo poprzegrywaj ważne dane i stawiaj system na nowo zaoszczędzisz czasu i nerwów.

Też się tego nauczyłem i to zrozumiałem , ale po fakcie jak to się mówi ‘‘Mądry Polak po szkodzie’’ :slight_smile:

dzięki za pomoc a o tym ze nie wolno go usuwać to wiedziałem ale ja jak to ja uparłem się żeby usunąć bo napaliłem sie na tego battlefield 2 jak mało kto

Po prostu zostawię to bez komentarza… #-o Skoro wpadłeś na tak “genialny” pomysł jak wywalenie direct’a, to teraz instaluj sobie system i caly soft od nowa, bo po prostu skopałeś direct’a i już go nie naprawisz…