Directx 9.0c

wywęszyłem dzisiaj w rodzinych zasobach sieci directx 9c w wersji finalnej!! chciałbym zapytać czy ktoś to już instalował i czy warto się w to zaopatrzyć !!

http://softnews.pl/modules.php?name=New … esid=4583

Witam

Ja dzisiaj zainstalowałem direcx`a 9.0c i mam go po polsku. Interfejs nie różni się od wersji 9.0b. Pewnie parę rzeczy w nim usprawnili i poprawili i tylko tyle mogę na ten temat powiedzieć jak na razie. :slight_smile:

Ja mam Gforce 2 MX 400 i odpowiednim dla tej karty Direxem jest 8 ale w dzisiejszych czasach zbyt dużo sie nie zrobi z 8 więc czy po zainstalowaniu 9c będą sie mogły pojawić jakieś płedy ??? Czy jest to całkowicie bezpieczne???

Błędy nie będą się pojawiać. Zainstaluj jest to bezpieczne. :smiley:

A co właściwie wnoszą te DIREXY ? Oprucz tego że można grać w nowsze gry?

jakos na oficjalnej stronie microsoftu ich niema wiec ja dziekuje za nie :stuck_out_tongue:

Nie zgadzam się z Tobą Kamcia_18 jest o tym informacja na stronie microsoft a oto link:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=9226a611-62fe-4f61-aba1-914185249413&DisplayLang=en

Ja nie będę instalował. Bo po co?? Czym to się różni od 9.0b?? Chyba tym, co nie jest potrzebne.

Nie wiem, czy zainstalować. To wersja finalna, więc nie powinno być żądnych błedów… :?

wy to ale macie problemy, najwyzej odinstalujecie i wgrace starsza wersje :stuck_out_tongue: i nie mowcie mi ze nie idzie usunac bo sa do tego programiki w sieci, wystarczy poszukac :stuck_out_tongue:

Ja zainstaluję dopiero wtedy, jak jakaś gra mnie uprzejmnie na starcie poinformuje, że bez tego dalej “nie pojadę” :slight_smile: A że ostatnio jakoś czasu na tego typu rozrywki nie mam (co z resztą wielką stratą nie jest), to pewnie dopiero gdzieś tak na Gwiazdkę to nastąpi… A wtedy z kolei, to 9.0C nie będzie już najnowszą wersją… 8)

hej a moze ktos powie jak odinstalowac tego directx_9c bo mi jedna gra sie wiesza hihi w zaden sposob sie nieda zadnym programem :slight_smile:

Poczytaj sobie tu http://www.komputerswiat.pl/informacje/ … tware.html :smiley: