DirectX8.0 dla win xp

czy to wogole mozliwe

DirectX bodajże w wersji 8.1 jest instalowany razem w Windows XP, a pytania nie rozumiem - czy co jest możliwe?

instalacjha 8.0 chyba nie

A w jakim celu bo taki zabieg nie ma sensu wg mnie :slight_smile: może poprostu zainstaluj starszą wersję Windows potem poszukaj w internecie instalki dx8 i zaktualizuj.

i tu mam problem a ona wymaga i nie idzie

możesz usunąć direxa z windowsa i wgrać inną wersję tylko skąd wytrzaśniesz dx’a 8 ?

tym programem usuniesz z kompa dx 9 http://www.majorgeeks.com/download2935.html

tech1982

Opisz problem dokładnie, albo temat poleci do kosza, OTy kosmos.JNJN

wymaga mi Directem 8.0 mam xp ktory ma 8.1 mam takze 9.0 a gra dalej nie chodzi F1 2001 gra sie niby instaluje ale dalej nie chce pojsc wyskakuje cos takiego you must register your software to be eligible for technical support oraz F12002 reguires the instalacion of microsoft DirrectX 8.0 drivers microsoft DirectX 8.0 has been delected on your system it is not necessary for you to instal DirectX

Gra może wymagać np. DirectX 8.0, ale tak na prawdę oznacza to, że wymaga ona DirectX w wersji CO NAJMNIEJ 8.0, więc to nie błędna wersja DirectX, a co najwyżej (jeśli już koniecznie wina DirectX), jego niepoprawnej instalacji, albo uszkodzenia jego plików po instalacji. Nawet jeśli zainstalujesz DirectX 9.0c i gra nie będzie się uruchamiać, to to nie będzie wina złej wersji DirectX.

Najpewniej problem leży gdzie indziej, ale nie napisałeś ani jaka gra, ani jaki masz komputer (chodzi mi o hardware i software, włącznie z systemem operacyjnym).