Dirt 3 - Zapis nie działa w Microsoft Games for Windows Live

http://image shack.us/f/9/ghfhgfgf.jpg

(pomiędzy imageshack jest spacja bo inaczej sie nie dało).

Witam. Kupiłem dzisiaj tą gre i gdy włączam ją jeszcze raz to okazuje sie że nic sie nie zapisało a miało zapisać. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem ?. Bo granie bez przerwy od nowa jest denerwujące, wyczytałem gdzieś że trzeba w windows live ustawić auto logowanie ale to nic nie daje, więc pomyślałem że trzeba gdzieś w grze to ustawić i znalazłem, ale ta opcja nie działa(jest na screenie) . Za pomoc będe bardzo wdzięczny. Plusy.

edge200 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Żeby save działało zainstaluj ‘‘Microsoft Games for Windows - LIVE’’ załóż konto i już, jak założyć konto są filmiki na youtube.

http://www.microsoft.com/games/en-gb/li … ejoin.aspx

w Dirt 2 w opcji Live była możliwość utworzenia profilu lokalnego -tylko problem wynikał z tego,że tam gdzie to pisało trzeba było przewinąć stronę niżej-i dopiero wtedy ta opcja była widoczna----- w dirt3 -nie wiem -może jest tak samo…

Mam konto offline windows live, auto logowanie też jest ustawione. Gdy przejde troche wyścigów i włącze na nowo gre to ona zaczyna sie od nowa. Wszystkie wyścigi są skasowane i trzeba je przechodzić od początku.Wydaje mi sie że musze włączyć tą przed ostatnią opcje w profilu gry(jest zaznaczone na screenie), ale nie da sie jej otworzyć ponieważ ta opcja jest wygaśnięta i nie da sie nawet na nią najechać. Myślałem że trzeba zaktualizować Microsoft Gamers For Windows Live ale aktualizacja nic nie daje. POMOCY ! ! !