Discmen grundig

Co o tym sądzicie

CDP 5400

Przenośny odtwarzacz CD z możliwością odczytu plików MP3. Odtwarzane formaty: Audio CD, MP3, CD-R/RW. Ultra Bass System. 45 sek. system przeciwwstrząsowy dla płyt Audio CD oraz 120 sek. dla MP3. Programowanie kolejności odtwarzania utworów. Wyświetlacz LCD. Odczyt tagów ID3. Wbudowany system ładujący. W zakresie dostawy: słuchawki, zasilacz sieciowy, pilot. Kolor obudowy: niebieski liqua lub biały perłowy.

Cena 215.00

grundig0go.th.png

nawet niezły za taką cenę :lol:

To jest wyłącznie moje zdanie: sprzęt przenośny audio nie będący wyprodukowanym przez Sony, Philips i Panasonic, nadaje się do przemiału po roku użytkowania. Posiadałem discman właśnie Grundig, laser padł po pół roku, gruby był jak pudałko na dziesięć cd, a plastik z jakiego był wykonany nadawał się najwyżej na pudełko na kanapki.

Najlepszą jakość dzwięku w discmanach otrzymasz w produktach Sony, a najbardziej ekonomiczne (możliwości-jakość wykonania-jakość dzwięku-cena) są odtwarzacze Philips. Wydasz dwie stówy, a nie będziesz do końca zadowolony. Tyle opcji co tu za taką cenę? Musieli na czymś zaoszczędzić…

Ja osobiście odradzam…

Panie dla twojej informacji Grundig a philips maja te same uklady, pozatym jak ci poszedl laser po pol roku to co marudzisz po to gwarancja jest.

Ja mam od 4 lat discmana grundiga na mp3 i chodzi idelanie, nieraz rozlecial sie na kawalki, zlozylo sie do kupy i dalej chodzi.

Co do Sony szkoda gadać to nie te sony co było kiedyś,